جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

37 برنامه شاخص ویژه سوم خرداد در صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


37 برنامه شاخص ویژه سوم خرداد در صداوسیمای مرکز اصفهان


شبکه استانی اصفهان فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، شواخی معاون فضای مجازی صداوسیمای مرکز اصفهان در نشست مطبوعاتی تبیین برنامه های ستاد بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، محور برنامه های مرکز اصفهان را تشریح کرد.
شواخی در جمع خبرنگاران درباره برنامه های سالروز مراسم حماسه آزادسازی خرمشهر گفت: حوزه های مختلف سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی این مرکز با تولید و پخش یژه برنامه ، فیلم سینمای ، آنونس ، کلیپ ، تیزر و زیر نویس روح معنویت حماسه عظیم سوم خرداد را در جامعه ترویج می دهند.
معاون فضای مجازی مرکز اصفهان تصریح کرد : شبکه اصفهان با پخش برنامه های گفتگوی هفته ، یک شهر ضیافت ، بهشت اجابت ، مستند شهید خرازی و فیلم سینمایی به این موضوع می پردازد و صدای مرکز اصفهان نیز با تولید نمایش ، پخش مستندهای 30 دقیقه ای ، متن ، موسیقی و آیتم هایی متناسب با موضوع حماسه سوم خرداد و برنامه هایی همچون دربارگاه ملکوت و دعوتنامه روح حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد.
وی در خصوص فعالیت های خبرگزاری مرکزاصفهان نیز گفت : این معاونت علاوه بر پوشش خبری مراسم های سوم خرداد در شهر و استان اصفهان ، با تهیه و تولید گزارش ویژه خبری از عملیات بیت المقدس به نقش رزمندگان اصفهان در آزادسازی خرمشهر می پردازد.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز با  تولید و انتشار محتوای متناسب با این موضوع مانند تهیه کلیپ و انتشار برنامه های تامینی ، اینفوگرافی عملیات بیت المقدس ، تهیه پوسترهای ویژه سوم خرداد ، معرفی شهدای اصفهانی در عملیات بیت المقدس ، بارگذاری فایل های موسیقی ویژه سوم خرداد ، استفاده از بیانات امام خمینی و مقام معظم رهبری درباره سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر به حماسه عظیم سوم خرداد می پردازد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.