جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

"کی میاد ستاره چینی" لوح افتخار و جایزه جشنواره عمار را به خود اختصاص داد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


"کی میاد ستاره چینی" لوح افتخار و جایزه جشنواره عمار را به خود اختصاص داد


در یازدهمین جشنواره مردمی «عمار»، هیات داوران لوح افتخار و جایزه این جشنواره را به برنامه «کی میاد ستاره چینی» اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان برنامه تلویزیونی«کی میاد ستاره چینی» تولیدی شبکه اصفهان به تهیه کنندگی خانم آزاده رجبی با حضور در یازدهمین جشنواره مردمی «عمار»؛ به علت ایجاد روحیه نشاط و شادابی، نمایش همدلی و تبیین آداب و رسوم محلی توانست لوح افتخار و جایزه این جشنواره را در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی، کسب نماید.
خانم آزاده رجبی تهیه کننده این برنامه گفت: برنامه «کی میاد ستاره چینی» از سال ۹۳ تا به حال موفق شده است در جهت احیای سنت‌های زیبای خانوادگی با بهره گیری از تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی، خانواده‌های زیادی را دور هم جمع کند و شادابی و نشاط و امید آفرینی را در جمع‌های خانوادگی زنده‌تر کند.
 وی گفت: این برنامه در حال حاضر هم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مناسبت‌های مختلف به امید اینکه به زودی همه خانواده‌ها با جمعیت زیاد بتوانند دور هم جمع شوند تولید و پخش می شود.
برنامه «کی میاد ستاره چینی» با موضوع مهارت زندگی به سبک زندگی ایرانی اسلامی در گروه آموزش‌های عمومی شبکه هفت سیما در مناسبت‌های مختلف از این شبکه روی آنتن می‌رود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.