سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳ مرداد ۱۴۰۰

"وظیفه ما این است که آینده مطلوب را بسازیم تا تسلیم شرایط آینده تحمیلی نشویم." - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


"وظیفه ما این است که آینده مطلوب را بسازیم تا تسلیم شرایط آینده تحمیلی نشویم."


به مناسبت ۲۷ اکتبر روزجهانی میراث دیداری و شنیداری، مدیرکل به همراه قائم مقام و معاون برنامه ریزی و نظارت مرکزاصفهان با حضور در واحد آرشیو و کتابخانه با مدیر و همکاران این مجموعه دیدار و از بخش های مختلف آن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان، آقای عبدالحسینی در بازدید از واحد آرشیو و کتابخانه صداوسیمای مرکزاصفهان ضمن تبریک روز جهانی میراث دیداری و شنیداری و تشکر قدردانی از تلاش و همت همکاران این مجموعه با بیان اینکه باید با تلاش و بهره گیری از تخصص نیروهای جوان متعهد و متخصص آینده مطلوب را بسازیم تا تسلیم شرایط آینده تحمیلی نشویم، گفت: درحال حاضر شاهد تحولات بسیار بزرگ در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و نظامی و تکنولوژیک هستیم. از جمله این تحولات گذر از سیستم آنالوگ به دیجیتال است و سیستم دیجیتال نیز به سرعت در حال تحول است و سازگاری با این وضعیت نیازمند هنر و تخصص همکاران در این عرصه می باشد.
مدیرکل مرکز اصفهان در ادامه خاطرنشان کرد سازمان جهانی یونسکو ۲۷ اکتبر هر سال را به عنوان روز جهانی میراث دیداری و شنیداری نامیده و آرشیوهای دیداری و شنیداری هم دربردارنده شواهد تاریخی در زمان و مکان های مختلف و هم مدافع و مروج فرهنگ و تعامل میان جوامع هستند.
وی ادامه داد: اگر بپذیریم حافظه ی دیداری و شنیداری بخشی از تاریخ و هویت ابنای بشر محسوب می‌شود که خاطرات تلخ و شیرین زیادی را در خود جای داده است، می بایست در نگهداری بایسته از آن تمام اهتمام خود را به کار بگیریم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.