جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

یکی از مهم ترین بخشهای «پروژه سه گانه ملی» ، تولید سریال شهید بهشتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سالگرد شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضاییه برنامه های متعددی را در بخشهای مختلف سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی تهیه و پخش می کند

یکی از مهم ترین بخشهای «پروژه سه گانه ملی» ، تولید سریال شهید بهشتی است


تولید و پخش برنامه های مختلف به مناسبت سالگرد شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضاییه در بخشهای سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی مرکز اصفهان

صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سالگرد شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضاییه برنامه های متعددی را در بخشهای مختلف سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دکتر مسعود احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در نشست مطبوعاتی سالگرد شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضاییه گفت: در این هفته میزگردهای مختلف و برنامه های متعددی را در بخشهای مختلف سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی داریم که مهم ترین آن «پروژه سه گانه ملی» است.
وی در ادامه تصریح کرد: یک راس مهم و استوار این پروژه ملی ، سریال شهید بهشتی است که برای بازنمایی چهره این شهید به عنوان یک مطالبه مردم و نخبگان نظام ضرورت داشت این حرکت انجام شود ، ستاد تولید این سریال در اصفهان و تهران تشکیل شده و معرفی سیمای این شهید را از مهاجرت‌ها ، تبلیغات ، دوران زندگی در اصفهان ، زمان پاسخ گویی به شبهات و تمام قسمت هایی از زندگی ایشان که برای نسل جوان جذاب است در دستور کار قرار داده ایم و امیدواریم یکی از جذاب‌ترین سریال های تلویزیونی را تولید کنیم.
دکتراحمدی افزود: رأس دیگر این پروژه ملی ، سریال آقا نجفی است که در مورد کالای ایرانی است و یک سریالی تاریخی است و به نقش بی بدیل علما در حمایت از اقتصاد داخلی اشاره دارد و راس دیگر مستند فاخر «چهل ستون» است.
آقای جعفر عسگری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان نیزگفت: یکی از تاکتیکهای دشمن در این روزها این است که در شبکه های ماهواره ای از سخنان بزرگان انقلاب از جمله کلام شهید بهشتی علیه انقلاب استفاده می کنند و می کوشند روح یأس و نا امیدی را به قصد براندازی نظام در جامعه القاء کنند.
وی گفت: هفتم  تیر یادآور شهادت مظلومانه شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب و همچنین چهره منحوس نفاق و جنایات آمریکا است. شناخت و افشای چهره نفاق از بدو تولد انقلاب تا به امروز قابل تامل و تدوین است؛ چرا که بسیاری از مشکلات کشور به واسطه نفوذ و نفاق ایجاد می شود.
عسگری با بیان این‌که افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی برای نسل جوان ضرورت دارد و لازم است در این هفته، جنایات آمریکا را گوشزد کنیم، خاطر نشان کرد: در رابطه با عملکرد آمریکا نسبت به ملت ایران در دوران قبل از انقلاب می توان به حمایت این کشور از تحکیم بنیان نظام شاهنشاهی و کشتار مردم در قیام خونین ۱۵ خرداد و تاسیس  ساواک و غیره اشاره کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.