رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

گپ و گفت دوستانه با آقای سیف الله کرمی همکار مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

معرفی شغل دکل بند به عنوان یکی از مشاغل سخت و حساس صداوسیما

گپ و گفت دوستانه با آقای سیف الله کرمی همکار مرکز اصفهان


مصاحبه با آقای کرمی دکل بند صداوسیمای مرکز اصفهان به عنوان یکی از مشاغل سخت و حساس در رسانه ملی

معرفی شغل دکل بند به عنوان یکی از مشاغل سخت و حساس صداوسیما

آقای سیف الله کرمی با 32 سال سن ، صاحب 2 دختر و متولد تیران و کرون هستند.شغل حساس دکل بندی را از سال 85 و به واسطه معرفی آقای مسعود کرمی که خود نیزدکل بند هستند آغاز کرده است.
شجاعت روحی و داشتن قدرت بدنی مناسب ، نزدیکی به آسمان ، حالت معنوی و سکوت خاص در ارتفاع  زیاد ،  به همراه اعتماد به نفسی که این شرایط به فرد هدیه می کند از نگاه آقای کرمی از ویژگیهای بارز این شغل است.
حساسیت های شغل دکل بندی از نگاه وی آنقدر زیاد است که اگر خدای ناکرده کوچکترین خطایی حین انجام کار رخ دهد ممکن است اولین و آخرین اشتباه فرد باشد چراکه در هر شرایط جوی و آب و هوایی بایستی حتما کار به نحو احسن انجام شود کمااینکه یک بار برای لاین آپ مایکروویو نطنز و نصب آنتن جهت فرستنده دیجیتال در شرایط بد آب و هوایی و رعد و برق ، باران و سرمای شدید هم کار به نحو احسن انجام شده است و البته ناگفته نماند که آقای کرمی معتقد است وقتی کار به اتمام می رسد و سیگنال و تصویر به دست مردم می رسد تمام خستگی کار از بدنشان بیرون می رود.
آقای کرمی احساس خود را در هنگام کار در ارتفاع زیاد به زیبایی برایمان توصیف کرد و گفت: از اینکه بدن سالم دارم و از لحاظ روحی و جسمی قادرم این شغل را با علاقه و دقت انجام دهم خداوند مهربان را بسیار شاکر هستم و آرزو دارم اطلاعات بیشتر و بهتر از جمله تاریخچه دکل بندی که شغل تخصصی شهر گلوگاه استان مازندران است به افراد علاقمند داده شود تا بیشتر دیده شوند و جوانان با این شغل بیشتر آشنا شوند همچنین تقاضا دارم با توجه به اهمیت این کار امکانات و تجهیزات بیشتر و جدیدتری تهیه شود تا کمتر در خطر آسیب های جسمی مثل کمر درد و پا درد قرار گیریم.
آقای کرمی خاطره ای هم از شغلش برایمان گفت که در اردیبهشت سال 93 برای بازکردن دکل 36 متری مجبور بوده به مدت 10 شبانه روز در ارتفاعات شهر خور شب ها با جانورانی مثل موش و مار و روزها با گرمای شدید آفتاب سپری کند و در نهایت با اتمام آب و غذا مواجه شدند و حتی در حین کار دچار آسیب دیدگی(پارگی رباط صلیبی پا)شده است و از این ماجرا به عنوان خاطره ای پر از تجربه که نتیجه آن موفقیت آمیز بوده است یاد می کند.
آرزوی قشنگ آقای کرمی برای همکارانش: انشاالله که هیچ کسی در این شغل حساس و خطرناک کوچکترین اتفاقی برایش پیش نیاید و با سلامتی تمام به امورات این شغل دلگرم و مشغول باشد.
روابط عمومی مرکز نیز برای وی و همه همکاران در این شغل حساس و پر مخاطره آرزوی صحت و سلامتی همراه با شادی و پایداری دارد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.