جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

گفتگوی پزشکی سیب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی پزشکی سیب

Loading the player...

تهیه کننده: سید فرهاد عریضی

برنامه پزشکي سيب با توجه به جایگاه رسانه در ارتقای سواد سلامت جامعه و در نظر گرفتن موضوعات مختلف در حوزه های بهداشتی ، درمانی ، مباحث مربوط به سلامت و اصلاح سبک زندگی و روش های غلط در مسیر بهداشت و درمان تلاش می شود مطالبی جدید به آگاهی مخاطبان رسانده شود.
در اين راستا از پزشکي متخصص  و همچنین مبرزترين اساتيد حوزه سلامت دعوت می شود و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفيدي در اختيار بينندگان قرار گرفته و سعي مي نمايد راههاي پيشگيري از ابتلاي به آن بيماري و يا روشهاي نوين درماني و نيز توصيه هاي بهداشتي و پزشکي را به بينندگان ارائه نمايد.
در اين برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضيحات آنان به سوالات بينندگان که از طريق تلفن ها ، پيامک ، ايميل براي برنامه ارسال مي شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمايي بينندگان عزيز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند انجام مي شود.
اين برنامه از بخش هاي مختلفي مانند تيتراژ ، فتوکليپ متناسب با موضوع برنامه اطلاعات راجع به معرفي بيماري ، درمان ، پيشگيري در قالب بخش گفتار متن به بينندگان ارائه مي گردد.
يکي از مهمترين بخش هاي برنامه تلفن ها و پيامک هاي بينندگان از سراسر کشور مي باشد که نشان دهنده اقبال مردم به برنامه پزشکي سيب مي باشد.
برنامه پزشکی سیب روزهای فرد ساعت ۱۱ صبح  به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده به تهیه کنندگی سید فرهاد عریضی از شبکه اصفهان پخش می شود.

سال تولید: 1397