سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

گفتگوی هفته - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی هفته

Loading the player...

تهیه کننده : رسول زارعی

کارگردان :مجید یزدانی

برنامه گفتگوی هفته، برنامه ای است که به صورت گفتگو محور تهیه می شود. این برنامه  شنبه ها و دوشنبه ها ساعت 17:35 از شبکه اصفهان به روی آنتن می رود.

محور برنامه چنانکه گفته شد، گفتگو محور است که با دعوت از مسئولان استانی یا شهری ذیربط موضوع شکل می گیرد . برای پربار شدن برنامه ، متناسب با موضوع ، آیتم های گزارشی  کلیپ ، موزیک تصویر و... تهیه می شود که در خلال برنامه پخش می گردد که طول زمانی آیتم های برنامه حداکثر ۴ تا ۵ دقیقه خواهد بود . این آیتم ها از دو بخش تشکیل می شوند . پاره ای به معرفی موضوع برنامه می پردازند، و پاره ای دیگر آسیب شناسی موضوع برنامه را دربردارند.

از آنجایی که این برنامه به صورت زنده است، ارتباط تلفنی و پیامک نیز در برنامه لحاظ شده است تا مخاطبان برنامه برای شرکت و حضور در آن ، اقدام کنند . همچنین از این راه میزان اقبال مخاطب به برنامه مشخص شود. در پاره ای از موارد مسابقه ای پرسشی در همان شروع برنامه توسط مجری مطرح می شود که مخاطبان را نسبت به موضوع برنامه و راهکارهای ارائه شده حساس کند. بدین صورت که موضوع برنامه بصورت پرسش می آید و راهکارهای بهبود وضعیت آن موضوع به صورت گزینه چندتایی طرح می شود. این برنامه صرفا ارائه کننده گزارش توسط مسئولان نیست بلکه به گونه ای با به پرسش کشیدن موضوعات مختلف پیرامون موضوع اصلی به سمت و سوی برنامه ای جدلی پیش رود.

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ