جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

چهره خبرساز مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تالیف کتاب یادگیری و آموزش انگولارجی اس در مرکز اصفهان

چهره خبرساز مرکز اصفهان


تالیف کتاب یادگیری و آموزش انگولارجی اس در مرکز اصفهان

تالیف کتاب یادگیری و آموزش انگولارجی اس در مرکز اصفهان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان کتابی با عنوان یادگیری و آموزش انگولارجی اس به همت مهندس مهدی صراف همکار واحد پشتیبانی فنی مرکز اصفهان تالیف و گردآوری شده است.
در طرح آموزش ، یادگیری و بومی سازی تولیدات داخلی و همچنین دستور مقام معظم رهبری از لحاظ توجیه اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی میتوان به گرد آوری و تالیف کتاب انگولار جی اس  و تمامی منابع مجازی سازمانی و غیر سازمانی برای بالاتر بردن کیفیت سرویس‌های تحت وب ، سرعت بارگزاری و پردازش اطلاعات و همچنین امنیت سایتها و اپلیکیشن ها اشاره کرد.
کتاب یادگیری و آموزش انگولار جی اس در سطح بین‌المللی (کشورهای پیشرفته) رشد چشمگیری داشته و برای اولین بار است که در سازمان صدا و سیما، پیشنهاد آموزش و پیاده سازی آن توصیه میگردد. همچنین  برای اشخاصی درنظر گرفته شده که علاقه‌مند به یادگیری سریع برنامه‌ها و وب‌سایت‌های انگولارجی‌اس هستند. این کتاب به همت مهندس مهدی صراف  تالیف و گردآوری شده که توسط انتشارات ناقوس در بهار 1394 چاپ و تکثیر گردیده است.این کتاب به عنوان اولین کتاب تخصصی انگولار جی اس در کتابخانه ملی ایران به شماره شابک 7-777-377-964-978 ثبت و نگهداری میشود.
کتاب "یادگیری انگولارجی‌اس" کتابی ‌است، برای آموزش  طراحی و سرویس‌دهی به صورت فریمورکی بر مبنای جاوااسکریپت که برای سمت کلاینت طراحی شده و در واقع شما میتوانید ارائه دهنده‌ی علوم مورد نیاز برای ساختن برنامه‌های کاملا کاربردی و با کیفیت بالا با برنامه نویسی سمت کلاینت را به مانند ساختار و اپلیکیشن‌های تحت انواع گوشی‌های هوشمند اجرا و پیاده سازی نمایید. هم اکنون این کتاب در رشته نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه ها در حال تدریس و مطالعه می‌باشد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.