جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

چهارباغ شبکه اصفهان دوشنبه تا چهارشنبه هرهفته میهمان خانه های مردم نصف جهان است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


چهارباغ شبکه اصفهان دوشنبه تا چهارشنبه هرهفته میهمان خانه های مردم نصف جهان است


برنامه تلویزیونی"چهارباغ" با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مخاطبان ساعت 21:30 به صورت زنده روی آنتن می رود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این برنامه از نیمه مهرماه 98 در حال تولید و پخش می باشد و هر شب متناسب با موضوع برنامه میهمانانی از سطح استان حضور داشته و استعدادهایشان به رقابت گذاشته می شود. این افراد متقاضی و مستعد قبلا در فضای مجازی نمونه ای از هنرهای خود را ارسال می کنند و غربالگری می شوند.
برنامه چهارباغ دوشنبه شبها به نام"باغ علم و هنر" با موضوع استعدادیابی، طنز و بازیگری، سه شنبه شبها به نام"باغ بانوان" با موضوع استعداد اجرای تلویزیونی، چهارشنبه شبها به نام"باغ گردشگری" با موضوع استعداد یابی هنری همچون شاهنامه خوانی، تردستی، اختراعات و... و پنجشنبه شبها به نام"باغ نشاط و تجربه" با موضوع استعدادیابی هنر خوانندگی نامگذاری شده است.
هر شب 2 نفر از این میهمانان هنرمند به صورت زنده در بخشهای مختلف و متنوع به اجرای رقابت خواهند پرداخت و پس از تایید کارشناس هر رشته، از مخاطبان خواسته می شود از طریق فضای مجازی به این 2 نفر رأی دهند و هر کدام که موفق به دریافت رأی بیشتر از مردم شدند همان شب در برنامه زنده جایزه خود را دریافت خواهند نمود و وارد مرحله نهایی برنامه که در دهه فجر برگزار می گردد خواهند شد.
بخشهای دیگر این برنامه با نام "چنگال"، که به معرفی غذاهای سنتی استان اصفهان می پردازد،"من شهرم را دوست دارم" که به معرفی صنایع دستی استان اصفهان و معرفی بانوان موفق و تاثیر گذار می پردازد.
همچنین این برنامه در شبهای جمعه میزبان افراد عامی شهر که مشاغل خاص دارند خواهد بود.
برنامه چهارباغ به مدت 75 دقیقه به تهیه کنندگی محمد علی طالقانی، کارگردان هنری مولود محمدی، مدیرتولید زهرا اصطهباناتی، دستیار تولید میلاد زارع، تدوین مریم نامدار، اجرا علی یگانه، فروزان بیگی، ریحانه مرادی، حمید مرادی، مهران امامیه، تصویربردار پرتابل سید وحید نریمانی، روابط عمومی مریم وفایی و کارشناس مسابقه استعدادیابی احسان شماعی زاده تولید می شود.
 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.