جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

چادگان (ویژه انتخابات) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

چادگان (ویژه انتخابات)

Loading the player...

مردم شهرستان چادگان، باطبیعتی زیبا که سرچشمه های زاینده رود را چون نگینی در بر گرفته است، با چهارقوم مختلف وبا اتحاد و عزم و اراده برآن هستند تا بهترینها را برای منطقه خود انتخاب کنند.
هم اکنون گاهی دیگر است برای گاهی دیگر. ایران جوان، ایران پویا رو به سوی قله های افتخار دارد.هر ایرانی از هر کجای  این مرز و بوم میرود تا در گامی دیگر به جهانیان نشان دهد که این حرکت توقف ناپذیر است.
در این راستا استان پهناور اصفهان با دارا بودن 23 شهرستان همگی دست در دست یکدیگر آماده میشوند برای خلق حماسه ای دیگر :
برنامه ی انتخاب نهم تلاشی ست برای به تصویر کشیدن بخشی از حماسه آفرینی های این مردم. در بخشی از برنامه فرماندار شهرستان چادگان به عنوان مسوول اجرایی انتخابات صحبت میکند. امام جمعه محترم شهرستان چادگان به عنوان متولی دینی و فرهنگی شهرستان از حال و هوای مردم و حضور و حماسه آفرینی آنان می گوید. در بخش دیگر مردمان شهرستان چادگان با لهجه و زبان دوست داشتنی و محلی خود از دلایل حضورشان در پای صندوقهای رای میگویند و در بخش زیباتر جوانان رای اولی از حس و حال اولین انتخاب جدی خود و مشارکت در آینده میهن اسلامی به ویژه شهرستان خود صحبت میکنند.
و همه وهمه بر این نکته تاکید دارند که می آییم تا دشمن بداند همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه مان هستیم. می آییم برای آینده ای روشن و زیباتر، می آییم تا به تکلیف عمل کنیم ، تکلیف شرعی همچون نماز و روزه.
به امید خلق حماسه ای بی نظیر در دوازدهم اسفندماه 1390
تهیه کننده : حسن قصابان
کارگردان : سید علیرضا روح اللهی
تصویربرداران : دانش تاجمیر ریاحی – علی بابا علی خواجویی
تدوین : ابوفاضل مسعودی
نویسنده : حسینعلی رحیمی