جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

پزشکی سیب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پزشکی سیب

Loading the player...

تهیه کننده : سید فرهاد عریضی

برنامه پزشکي سيب با توجه به جایگاه رسانه در ارتقای سواد سلامت جامعه و در نظر گرفتن موضوعات مختلف در حوزه های بهداشتی ، درمانی ، مباحث مربوط به سلامت و اصلاح سبک زندگی و روش های غلط در مسیر بهداشت و درمان تلاش می شود مطالبی جدید به آگاهی مخاطبان رسانده شود.
در اين راستا از پزشکي متخصص  و همچنین مبرزترين اساتيد حوزه سلامت دعوت می شود و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفيدي در اختيار بينندگان قرار گرفته و سعي مي نمايد راههاي پيشگيري از ابتلاي به آن بيماري و يا روشهاي نوين درماني و نيز توصيه هاي بهداشتي و پزشکي را به بينندگان ارائه نمايد.
در اين برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضيحات آنان به سوالات بينندگان که از طريق تلفن ها ، پيامک ، ايميل براي برنامه ارسال مي شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمايي بينندگان عزيز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند انجام مي شود.
اين برنامه از بخش هاي مختلفي مانند تيتراژ ، فتوکليپ متناسب با موضوع برنامه اطلاعات راجع به معرفي بيماري ، درمان ، پيشگيري در قالب بخش گفتار متن به بينندگان ارائه مي گردد.
يکي از مهمترين بخش هاي برنامه تلفن ها و پيامک هاي بينندگان از سراسر کشور مي باشد که نشان دهنده اقبال مردم به برنامه پزشکي سيب مي باشد.
برنامه پزشکی سیب روزهای فرد ساعت 17:00 به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده به تهیه کنندگی سید فرهاد عریضی از شبکه اصفهان پخش می شود.

سال تولید: 1398