سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

پزشکی سیب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پزشکی سیب

تهیه کننده : سید فرهاد عریضی

تدوینگر : شهروز پشوتن

محقق ونویسنده : سید فرهاد عریضی

برنامه ریز ودستیار تهیه : فروغ حاجی هاشمی

گزارشگر: علی عباسی و علیرضا احمدی

فضای مجازی: علیرضا احمدی

آگاهی بخشی و ارتقاء سواد سلامت مردم که از وظایف رسانه ملی می باشد ، توسط برنامه گفتگوی پزشکی سیب در شبکه استانی اصفهان به بینندگان ارائه می گردد.
در برنامه پزشکی سیب با توجه به موضوعی که در تقویم سلامت ابلاغی از سوی شورای سلامت سازمان یا هفته های نامگذاری شده به جهت آشنایی مردم با بیماری ها و یا درخواستهای مردمی تهیه ، تولید و پخش میگردد. در این راستا پزشکی از متخصصین  و مبرزترین اساتید حوزه سلامت دعوت بعمل آورده و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفیدی در اختیار بینندگان قرار گرفته و سعی می نماید راههای پیشگیری از ابتلای به آن بیماری و یا روشهای نوین درمانی و نیز توصیه های بهداشتی و پزشکی را به بینندگان ارائه نماید.
در این برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضیحات آنان به سوالات بینندگان که از طریق تلفن ها ، پیامک ، ایمیل برای برنامه ارسال می شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمایی بینندگان عزیز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند انجام می شود.
این برنامه از بخش های مختلفی مانند تیتراژ ، فتوکلیپ متناسب با موضوع برنامه اطلاعات راجع به معرفی بیماری ، درمان ، پیشگیری در قالب آیتم گفتار متن به بینندگان ارائه می گردد. یکی از مهمترین بخش های برنامه تلفن ها و پیامک های بینندگان از سراسر کشور می باشد که نشان دهنده اقبال مردم به برنامه پزشکی سیب می باشد.برنامه پزشکی سیب روزهای فرد ساعت 18:00 و تکرار آن روز بعد ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه از شبکه اصفهان پخش می شود.

موضوع برنامه: مشکلات کلیوی در کودکان