جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

پرستوهای عاشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پرستوهای عاشق

Loading the player...

برنامه پرستوهای عاشق ، ویژه یادواره هشت شهید امنیت پرواز سپاه و شهدای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان است که روز 19 مرداد در اصفهان برگزار شد.

فرمانده یگان امنیت هوایی کشور در این مراسم با اشاره به نقش سپاه پاسداران در امنیت پرواز کشور، گفت: اگر امروز در این بخش سرمایه گذاری می شود نشان از وجود امنیت است.
الله کرم کرمعلی ادامه داد: امنیت از جمله نعمت هایی است که قدر آن پس از حاکم شدن، کمرنگ می شود اما زمانی که کوچکترین نا امنی بوجود آید، قدر این نعمت شناخته می شود.
فرمانده یگان امنیت هوایی کشور گفت: اگر در کشور نتوانیم امنیت تولید کنیم باید انشایی که دیگران برای ما به نگارش در می آورند را بخوانیم.
وی تصریح کرد: قوانین، متون و مقررات لازم در جمهوری اسلامی ایران در حوزه امنیت پرواز، کمک شایانی به تولید امنیت در این بخش کرده است.
این مقام امنیت پرواز با اشاره به حادثه 11 سپتامبر و حمله هوایی به برج های دو قلو، گفت: این رویداد به عنوان نقطه عطفی در امنیت هوایی فروریختن نمادهای اقتصاد ابرقدرت جهان را به منصه ظهور گذاشت.
وی با اشاره به تلاش مثلث عربی، عبری و غربی برای ایجاد نا امنی در کشور خاطر نشان کرد: حلقه های مختلف حفاظتی و حراستی در نیروهای مسلح اجازه کوچکترین نفوذ را از دشمن گرفته است و علی رغم تلاش های این مثلث امنیت ایران اسلامی روز به روز بیشتر می شود.
این مقام امنیت پرواز اظهار کرد: امروز به برکت تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور جوانان ایران در صدها کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی امنیت در جایجای این کشور وجود دارد.
کرم علی تصریح کرد: وظیفه داریم در دوران غیاب شهدا، نگذاریم حرامیان به حریم ولایت نزدیک شوند و در این مسیر تا پای جان خواهیم ایستاد.
همچنین عربها فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: ما همواره در عهد و پیمان خود با شهدا و همرزمان خود در دفاع از ولایت تا پای جان ایستاده ایم.
در این مراسم از خانواده هشت شهید حفاظت پرواز سپاه و فرودگاه شهید بهشتی اصفهان تجلیل شد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده ، محقق و کارگردان : سید عباس فرزانه نژاد

تصویر و دستیار تصویر : علی خواجویی - دانش تاجمیرریاحی

صدابردار : پیمان مهدی حسین آبادی

مجری و گزارشگر : حمید راستی

مونتور و گرافیست : جمشید کدخدایی