رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

پخش برنامه پزشکی سیب از شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت ، بهداشت ، درمان و آموزش مردم در برنامه گفتگوي پزشکي سيب از شبکه استاني اصفهان به بينندگان ارائه مي شود


تهیه و تولید برنامه زنده گفتگوي پزشکي سيب در شبکه اصفهان

آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت ، بهداشت ، درمان و آموزش مردم در برنامه گفتگوي پزشکي سيب از شبکه استاني اصفهان به بينندگان ارائه مي شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، در برنامه پزشکي سيب با توجه به جایگاه رسانه در ارتقای سواد سلامت جامعه و در نظر گرفتن موضوعات مختلف در حوزه های بهداشتی ، درمانی ، مباحث مربوط به سلامت و اصلاح سبک زندگی و روش های غلط در مسیر بهداشت و درمان تلاش می شود مطالبی جدید به آگاهی مخاطبان رسانده شود.
در اين راستا از پزشکان متخصص  و همچنین مبرزترين اساتيد حوزه سلامت دعوت می شود و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفيدي در اختيار بينندگان قرار گرفته و سعي مي شود راههاي پيشگيري از ابتلاء به آن بيماري و يا روشهاي نوين درماني و نيز توصيه هاي بهداشتي و پزشکي به بينندگان ارائه گردد.
در اين برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضيحات آنان به سوالات بينندگان که از طريق تلفن ، پيامک و ايميل براي برنامه ارسال مي شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمايي بينندگان عزيز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند اقدام گردد.
اين برنامه از بخش هاي مختلفي مانند تيتراژ ، فتوکليپ متناسب با موضوع برنامه ، گزارش مردمی راجع به بيماري و ارائه راهکارهای درمان و پيشگيري در قالب بخش گفتار متن به بينندگان ارائه مي گردد.
يکي از مهمترين بخش هاي برنامه تلفن ها و پيامک هاي بينندگان از سراسر کشور مي باشد که نشان دهنده اقبال مردم سراسر کشور به برنامه پزشکي سيب مي باشد.
برنامه پزشکی سیب روزهای فرد ساعت 10:20 صبح  به مدت 60 دقیقه به صورت زنده و بازپخش آن روزهای زوج به تهیه کنندگی سید فرهاد عریضی از شبکه اصفهان پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.