حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

پخش برنامه پزشکی سیب از شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت مردم در برنامه گفتگوي پزشکي سيب از شبکه استاني اصفهان به بينندگان ارائه مي شود


آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت مردم در برنامه گفتگوي پزشکي سيب از شبکه استاني اصفهان

آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت مردم در برنامه گفتگوي پزشکي سيب از شبکه استاني اصفهان به بينندگان ارائه مي شود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، برنامه پزشکي سيب با توجه به موضوعي که در تقويم سلامت ابلاغي از سوي شوراي سلامت سازمان ، جهت آشنايي مردم با بيماري ها تهيه ، توليد و پخش می شود. در اين راستا از پزشکي متخصص  و همچنین مبرزترين اساتيد حوزه سلامت دعوت می شود و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفيدي در اختيار بينندگان قرار گرفته و سعي مي نمايد راههاي پيشگيري از ابتلاي به آن بيماري و يا روشهاي نوين درماني و نيز توصيه هاي بهداشتي و پزشکي را به بينندگان ارائه نمايد.
در اين برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضيحات آنان به سوالات بينندگان که از طريق تلفن ها ، پيامک ، ايميل براي برنامه ارسال مي شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمايي بينندگان عزيز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند انجام مي شود.
اين برنامه از بخش هاي مختلفي مانند تيتراژ ، فتوکليپ متناسب با موضوع برنامه اطلاعات راجع به معرفي بيماري ، درمان ، پيشگيري در قالب بخش گفتار متن به بينندگان ارائه مي گردد.
يکي از مهمترين بخش هاي برنامه تلفن ها و پيامک هاي بينندگان از سراسر کشور مي باشد که نشان دهنده اقبال مردم به برنامه پزشکي سيب مي باشد.برنامه پزشکی سیب شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ صبح  به مدت ۵۵ دقیقه به تهیه کنندگی سید فرهاد عریضی از شبکه اصفهان پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.