حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

ویژه برنامه های هفته دولت در مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

صدا و سيماي مركز اصفهان با برنامه ها و ويژه برنامه هاي مختلف هفته دولت را گرامی میدارد


همراه با صدا و سيماي مركز اصفهان با ويژه برنامه ها در هفته دولت

صدا و سيماي مركز اصفهان با برنامه ها و ويژه برنامه هاي مختلف هفته دولت را گرامی میدارد

به گزارش روابط عمومي صداوسيماي مركز اصفهان در بخش سيما برنامه هايي با عنوان گفتگوي هفته ، بازتاب و اینجا اصفهان به دستاوردها و عملكرد دستگاه هاي اجرايي و نهادهاي استان مي پردازد.
برنامه گفتگوی هفته به مدت 315 دقیقه به موضوعاتی همچون عمران ، پزشکی ، آموزش و پرورش ، شهرسازی ، کشاورزی ، صنعت ، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اشاره می کند و ساعت 17 پخش می شود.
همچنین برنامه اینجا اصفهان به مدت 55 دقیقه ساعت 18:45 و برنامه بازتاب به مدت 60 دقیقه ساعت 22 روز چهارشنبه پخش میشود به بیان خدمات و عملكرد دولت می پردازند.
در بخش صدا نيز ویژه برنامه های كارنامه به صورت زنده به مدت 140 دقیقه ساعت 8:35 ، چهارسوق به مدت 50 دقیقه روز سه شنبه ساعت 11:40 و قانون و جامعه هم به صورت زنده به مدت 50 دقیقه روز دوشنبه ساعت 11:40با دعوت از مسئولان ادارات دولتی گزارشی از عملکردشان به اطلاع مخاطبان می رسانند.
در برنامه قانون و جامعه نیز با حضور یکی از معاونان استاندار به عملکرد ارگانها و نهادهای دولتی پرداخته می شود.
همچنین ساير برنامه هاي روتين راديو اصفهان از قبيل سلام اصفهان ، محله جوانی و چهارباغ در كنار برنامه هاي تاميني به اين موضوع مي پردازند.  
تهيه و پخش خبروگزارش خبري از افتتاح طرح ها و اقدامات دولت در استان اصفهان از جمله فعاليتهاي حوزه خبر مركز اصفهان مي باشد.
لازم به ذكر است علاوه بر موارد فوق روزانه حدود 60 دقيقه برنامه هاي تاميني در بخش سيما و صدا به مناسبت هفته دولت پخش مي شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.