حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷

ویژه برنامه های نوروز97درصداوسیمای مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تولیدوپخش سریال ستاره های عاشقی درنوروز97 از شبکه اصفهان


تهیه و تولید ویژه برنامه های نوروز97در صداوسیمای مرکزاصفهان

تولیدوپخش سریال ستاره های عاشقی درنوروز97 از شبکه اصفهان

ویژه برنامه هایی با نام «تحویل سال» ، «شاد عیدانه» ، «جشن شهرستان ها» ، «سیمای راهبران» ، «گل اومد بهار اومد» ، «سریال ستاره های عاشقی» و پخش فیلم های سینمایی درشبکه اصفهان و ویژه برنامه «بهار اصفهان » در رادیواصفهان برای عید نوروز تهیه و پخش می شود
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان شبکه اصفهان در ایام نوروز برنامه های مختلفی را تهیه و پخش می کند که از جمله آنها می توان به پخش ویژه برنامه زنده تحویل سال به مدت 300 دقیقه ، ویژه برنامه زنده شاد عیدانه به مدت 910 دقیقه ، جشن شهرستانها به مدت 520 دقیقه با رویکرد گردشگری استان ، سیمای راهبران به مدت 195 دقیقه با رویکرد سفرهای نوروزی و سریال ستاره های عاشقی به مدت 520 دقیقه در قالب طنز اجتماعی اشاره کرد.
در تامین برنامه شبکه اصفهان نیز ویژه برنامه «گل اومد بهار اومد» ، «دیوار به دیوار» ، «کی میاد ستاره چینی» ، «زنده رود» و فیلم های سینمایی شاد و جذاب در ایام نوروز تهیه و پخش می شود.
رادیو اصفهان نیز در استقبال از نوروز ، برنامه های مختلفی را در تعطیلات نوروز  امسال به روی آنتن میبرد ، از جمله این برنامه ها ویژه برنامه ای با نام «بهاراصفهان» است که در دو نوبت صبح و عصر به صورت زنده پخش می شود و برنامه های قند و عسل ، ایران را بگردیم ، چکاوک و نمایش های رادیویی نیز به حال و هوای عید و سال نو می پردازند.
در نوبت صبح از ساعت 10 تا 12 به مدت 120 دقیقه با ساختار پیامی و رویکرد اطلاع رسانی و سرگرمی همرا با بخش هایی شامل اطلاع رسانی در خصوص ستاد اسکان ، آیتم معرفی اماکن گردشگری در شهرستانهای استان ، پلیس راه ، هواشناسی ، پلیس آگاهی و پلیس راهور پخش می شود.
در این برنامه بین فواصل بخش ها ، لطیفه های یک دقیقه ای با لهجه اصفهانی و ترانه و موسیقی های بی کلام نیز برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.
در نوبت عصر ویژه برنامه ی بهار اصفهان از ساعت 17 تا 19:15 با ساختار ترکیبی نمایشی در خصوص ستاد اسکان نوروزی ، گردشگری ، هواشناسی ، پلیس آگاهی به فراخور نیاز مخاطب اطلاع رسانی می شود.
همچنین در هر برنامه موضوعی متناسب با ایام نوروز و فصل بهار انتخاب و به نمایش های طنز  متناسب با موضوع پرداخته می شود
در بخش از این برنامه نیز گزارشگر در یکی از اماکن تاریخی حاضر می شود و با مسافران و بازدید کنندگان به گفتگو می پردازد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.