حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

ویژه برنامه های مرکز اصفهان در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تلاش صداوسیمای مرکزاصفهان در برنامه سازی ویژه دهه فجر


تولید ویژه برنامه های دهه فجر در صداوسیمای مرکزاصفهان

تلاش صداوسیمای مرکزاصفهان در برنامه سازی ویژه دهه فجر

به گزارش رروابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان شبکه اصفهان با تهیه و پخش ویژه برنامه هایی با عنوان راهپیمایی 22 بهمن ، چهل چراغ ، صمیمانه و برنامه هایی همچون جشن شهرستانها ، اصفهان امروز ، گفتگوی هفته ، بازتاب ، اینجا اصفهان ، زنده رود ، ستاره چینی و... به موضوع دهه فجر می پردازد.
در واحد تامین برنامه شبکه اصفهان نیز مستندهای  عصر خمینی ، خاطرات فیروزه ای ، چهره انقلاب در اصفهان ، انیمیشن بهمن و بختک ، تصاویر راهپیمایی ملی و استانی ، نماهنگ های مناسبتی و ... تهیه و پخش می شود.
ویژه برنامه های رادیو اصفهان :
پخش برنامه رادیو انقلاب ساعت 17
این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی به صورت زنده به مدت 75 دقیقه از 11 بهمن تا 22 بهمن پخش می شود. در این برنامه با طرح موضوعات اجتماعی علاوه بر انعکاس فضای اجتماعی دوران شکل گیری انقلاب ، به این موضوعات در شرایط فعلی جامعه پرداخته می شود.
بخش های این برنامه عبارتند از: تریبون آزاد که در آن مسائل سیاسی اجتماعی مطرح می شود ، استندآپ کمدی که به موضوع برنامه می پردازد ، مسابقه ، گزارش ، خبرهای دهه فجر  و تلفن و پیامک های مخاطبان.
پخش برنامه آوای انقلاب ساعت 15
این برنامه با ساختار ترکیبی ساده به مدت 30 دقیقه از 12 بهمن تا 22 بهمن به صورت تولیدی موسیقی ها و ترانه های درخواستی ویژه انقلاب مخاطبان  را پخش می کند.
پخش برنامه منظومه دوران ساعت 8:40
این برنامه با ساختار مستند به مدت 20 دقیقه به معرفی مکان های خاصی که در آن جریانات مربوط به انقلاب رخ داده می پردازد و با گزارش های مردمی که در هنگام وقوع این وقایع در آن محل خاص حضور داشتند تلفیق می شود.
پخش برنامه دوران عاشقی ساعت 23
این برنامه با ساختار روایی نمایشی به معرفی شخصیت های اصفهانی اثر گذار در انقلاب می پردازد.
اطلاع رسانی و پوشش خبری مناسب برنامه ها در خبرگزاری این مرکز ، برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و تجدید میثاق با شهدا از دیگر برنامه های اجرایی در ایام الله دهه فجر می باشد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.