سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سوم خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه استانی اصفهان فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سوم خرداد


شبکه استانی اصفهان با تهیه و پخش ویژه برنامه هایی به مناسبت سوم خرداد ، فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

شبکه استانی اصفهان فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، به مناسبت بزرگداشت حماسه عظیم سوم خرداد ماه «آزاد سازی خرمشهر» حوزه های مختلف سیما ، صدا و خبر این مرکز با تولید ویژه برنامه ، آنونس ، تیزر و زیر نویس روح معنویت حماسه عظیم سوم خرداد را در جامعه ترویج می دهند.
بر این اساس در شبکه اصفهان برنامه های گفتگوی هفته ، اصفهان امروز و یک شهرضیافت با پخش آیتم های متناسب ، به این موضوع می پردازند.
صدای مرکز اصفهان نیز با تهیه ویژه برنامه نمایشی و پخش آیتم هایی متناسب با موضوع حماسه سوم خرداد در برنامه هایی همچون سلام اصفهان ، هوای زندگی ، صدای شهر ، دعوتنامه و شب های روشن روح حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد.
همچنین تهیه و تولید گزارش ویژه خبری با موضوع حماسه سوم خرداد و پخش از خبر شبکه استانی و سراسری از دیگر اقدامات صداوسیمای مرکز اصفهان است.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز با  تولید و انتشار محتوای متناسب با این موضوع مانند تهیه آیتم از خونین شهر تا خرم شهر با صدای شهید آوینی ، آیتم های ویژه از سریال کیمیا ، اینفوگرافی عملیات بیت المقدس ، تهیه پوسترهای ویژه سوم خرداد ، معرفی شهدای اصفهانی در عملیات بیت المقدس ، بارگذاری فایل های موسیقی نوستالژیک ویژه سوم خرداد(مانند"ممد نبودی ببینی ....") ، استفاده از بیانات امام خمینی و مقام معظم رهبری درباره سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر و تهیه آیتم خاطره گویی از کتاب "دا" به صورت متن به حماسه عظیم سوم خرداد می پردازد.


 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.