جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ورود وزیر انرژی روسیه و هیات همراه به اصفهان - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

ورود وزیر انرژی روسیه و هیات همراه به اصفهان

 الکساندر نوآک به همراه هیات برای شرکت در آیین پایانی پانزدهمین اجلاس همکاری‌های مشترک اقتصادی و تجاری ایران و روسیه میهمان اصفهانی ها شد.
وی در پاویون فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان مورد استقبال مسولان استانی قرار گرفت.
 
استاندار اصفهان  در آیین استقبال از وزیر انرژی روسیه   با اشاره به ظرفیت های گسترده اصفهان در ابعاد اقتصادی گفت: امیدواریم برگزاری این اجلاسها سرآغاز توسعه روابط در همه زمینه ها باشد .
 
عباس رضایی در ادامه با اشاره به جذابیت های متنوع گردشگری  اصفهان  هم گفت:هر روز در اصفهان شاهد حضور گردشگران زیادی از کشورهای مختلف هستیم .
 
الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه  نیز با ابراز خرسندی از سفر به اصفهان گفت: بارها توصیف اصفهان را شنیده ام و امیدوارم بتوانم از ظرفیتهای محتلف این شهر برای توسعه روابط اقتصادی  استفاده کنم .
 
در آیین پایانی این رویداد بین المللی با حضور سران روسی و ایرانی مذاکرات متعدد و نشست های مختلفی باحضور کارشناسان دو کشور برگزار و تفاهم نامه ها و اسناد همکاری مشترک در زمینه های همکاری اقتصادی بین دو کشور بین رضا اردکانیان وزیر نیرو رییس ایرانی کمیسیون و آقای نواک وزیر انرژی روسیه مبادله می شود.
پانزدهمین اجلاس در قالب 9گروه وسه کمیته تخصصی به ریاست معاونان وزای ایران از دیروز در تهران آغاز وامروز در اصفهان پایان می یابد

جدیدترین ها