جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

هوشنگ حریرچیان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

هوشنگ حریرچیان

Loading the player...

دانلود

هوشنگ حریرچیان (زاده ۹ مرداد ۱۳۰۳) از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. و فعالیت هنری خود را از دی ماه ۱۳۲۶ در تئاتر اصفهان با مدیریت زنده یاد استاد ناصر فرهمند آغاز کرد.

در شهریور ۱۳۳۲ به تئاتر سپاهان با مدیریت علی صمدی پیوست و از سال ۱۳۳۸ رسما در رادیو اصفهان به عنوان هنرپیشه، گوینده، تهیه کننده، گزارشگر، کارگردان و مجری برنامه‌های تفریحی-هنری شروع به کار کرد.

او در سال ۱۳۴۸ اولین تجربه تلویزیونی خود به نام "عکاس باشی" را انجام داد و فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم "جعفر خان" به کارگردانی زنده یاد علی حاتمی آغاز نمود.

حریرچیان تا به امروز همچنان به فعالیت سینمایی و تلویزیونی خود ادامه می‌دهد. وی با حضور در میان مردم اصفهان و خوردن بریانی ، خاطرات خوبی از خود به جا گذاشته است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
میشه بگین چرا نوشتید خوردن بریانی؟ مگه شما زمانی... مهدی ع ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ ۱۵:۱۲
مغازه فروش بریان= بریانی مغزه فروش کباب= کبابی مهدی ع ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ ۱۱:۲۱

مهدی ع
مغازه فروش بریان= بریانی
مغزه فروش کباب= کبابی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ ۱۱:۲۱
مهدی ع
میشه بگین چرا نوشتید خوردن بریانی؟ مگه شما زمانی که کباب میخورین میگید کبابی خوردم؟ اسم صحیح خوراک بریان و نام مغازه ای که بریان را عرضه میکند بریانی میباشد. همانند کباب فروشی که با تابلوی کبابی نشان داده میشود. این خوراک اصفهان است چرا دیکران بر آن اسم نهادند ؟ و جالب اینجاست که سایت صدا و سیمای اصفهان هم هیچ توجهی به این نکته ندارد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ ۱۵:۱۲