جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

همه جناح ها و گروه های سیاسی باید توان خود را برای وفاق و حضور حداکثری مردم در انتخابات به کار گیرند. - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

همه جناح ها و گروه های سیاسی باید توان خود را برای وفاق و حضور حداکثری مردم در انتخابات به کار گیرند.

تاکید بر وفاق و حضور حداکثری همه جناح ها و گروه های سیاسی در انتخابات

همه جناح ها و گروه های سیاسی باید توان خود را برای وفاق و حضور حداکثری مردم در انتخابات به کار گیرند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ عباس رضایی در نشست با سران و نمایندگان احزاب و گروه های سیاسی با بیان اینکه شرایط کشور خاص است و استکبار با تمام قوا مقابل انقلاب ایستاده است افزود: همه گروه ها و احزاب با سلائق مختلف سیاسی باید از نظام اسلامی پاسداری کنند و من نیز آماده شنیدن نقطه نظرات همه احزاب در هر حوزه ای هستم.
وی از احراز و تائید صلاحیت 372 نفر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد و به ضرورت اصلاح قانون انتخابات اشاره کرد و گفت: دولت لایحه ای به مجلس ارائه کرده و به تصویب هم رسیده که به دلیل ایراد وارده از سوی شورای نگهبان، مقرر شد در آینده این لایحه مورد بررسی مجدد قرار گیرد.
استاندار با اشاره به درخواست نمایندگان گروه های سیاسی برای راه اندازی خانه احزاب در اصفهان گفت: با هماهنگی شهرداری و با همکاری گروه های سیاسی ، محلی برای راه اندازی خانه احزاب در اختیار آنها قرار می گیرد .
در این نشست سران و نمایندگان گروه های سیاسی اصولگرا، اصلاح طلب و مستقلین نیز نقطه نظرات خود در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح کرده و از صداوسیمای مرکز اصفهان نیز درخواست کردند برنامه هایی برای احزاب و گروه های سیاسی تخصیص دهد تا روند انتخابات در استان پرشورتر و گرم تر شود.


جدیدترین ها