جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

هفت نگاه(انگلیسی) - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

هفت نگاه(انگلیسی)

Loading the player...

دانلود

در نمایشگاه «هفت‌نگاه» نقاشی قهوه‌خانه‌ای است، نقاشی عاشورایی و ... تا افرادی که علاقه‌مند به داشتن آثاری متفاوت از نقاشی کلاسیک ایران هستند، امکان خرید آنها را داشته باشند.

«با توجه به تنوع آثاری که از نسل‌های مختلف جمع آوری شده این نمایشگاه نه فقط برای افراد متخصص بلکه برای مردم عادی هم بسیار دیدنی است. برای بازدیدکننده خارجی هم دیدار چنین مجموعه‌ای خیلی جالب است و گویاى گستره وسیع زوایه نگاههاى هنرى در ایران است؛
« بعضی هنرها خیلی وابستگی به امکانات دولتی و عمومی دارند اما مهمترین ویژگی هنرهای تجسمی وصل بودن به مردم است. تا مردم چیزی را نخواهند رشد نمی‌کند اما وقتی یک نفر در حوزه خود پذیرفته می‌شود دائم رشد می‌کند. این ویژگی هنرهای تجسمی موقعیتی را برایش ایجاد کرده که بتواند خود را در میان مردم نگاه دارد.
در این نمایشگاه صدها اثر هنری وجود دارد که هرکدام ناشی از یک نگاه عمیق و ژرف است .
  
 
هنرهای تجسمی برخلاف سینما، تئاتر و... نیازی به مراحل تولید ساخت ندارد و با توجه به اینکه یک فرد در خلوت خود آن را انجام می‌دهد، امکانش هست که به بازار جهانی دست پیدا کند و وارد رقابت شوند."

  
نمایشگاه «هفت‌ نگاه» با شعار «هر خانه ایرانى، یک اثر هنرى» برپا می‌شود و در پی ایجاد شرایطی برای خرید آثار هنرى اصل و قرار گرفتن آن در خانه‌های ایرانى است.

 نمایشگاه «هفت نگاه» در فرهنگسراى نیاوران واقع در تهران، انتهاى پاسداران، روبروى پارک نیاوران برگزار می شود.