حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

نگارستان میهمان شبکه شما می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان برنامه ای را با نام نگارستان با موضوع معرفی و گفتگو با برگزیدگان این مرکز در جشنواره تولیدات مراکز استان ها برای پخش از شبکه سراسری شما تولید می کند


تهیه و تولید برنامه تلویزیونی نگارستان با موضوع معرفی و گفتگو با برگزیدگان جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما

شبکه اصفهان برنامه ای را با نام نگارستان با موضوع معرفی و گفتگو با برگزیدگان این مرکز در جشنواره تولیدات مراکز استان ها برای پخش از شبکه سراسری شما تولید می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در شهریور ماه سال 96 جشنواره تولیدات مراکز استان ها دراستان کردستان و شهرسنندج برگزار شد و حوزه های مختلف مرکز اصفهان در این جشنواره حائز مقام و جوائز ارزنده ای گردید و توانست افتخاراتی را در مجموعه های صدا ، سیما ، خبر ، موسیقی ، پژوهش و فضای مجازی کسب کند.
به همین منظور در شبکه اصفهان ، برنامه نگارستان از روز شنبه 12/12/96 تا پنجشنبه 17/12/96 هر روز ساعت 17 الی 18 تولید و به صورت زنده از شبکه سراسری شما پخش می شود.
اولین برنامه نگارستان با موضوع خبر با حضور مجری برگزیده خبر خانم شبنم جلیلیان و معاون خبر آقای سید محسن طباطبایی پخش شد و روز دوم با موضوع پژوهش و فضای مجازی با حضور آقای سید مجید زنجانی معاون فضای مجازی و آقای مصطفی محمد صادقی برگزیده واحد پژوهش پخش شد.
برنامه روز سوم  به رادیو اصفهان اختصاص داشت که با حضور آقای سید صالح پرورش معاون صدا و آقای فرهاد آقانوری برگزیده اجراء رادیو در این جشنواره و برنامه روز چهارم و پنجم به ترتیب به واحد تولید سیما و آقای سید علی معصومی زاده معاون سیما و آقای مهران مرادصفوی مدیر واحد شعر و موسیقی برگزیدگان این مجموعه ها در جشنواره اختصاص می یابد.
همچنین در آخرین روز برنامه با دعوت از مدیرکل مرکز اصفهان آقای دکتر مسعود احمدی افزادی به جمع بندی پایانی برنامه در خصوص مجموعه های مختلف ذکر شده پرداخته می شود.
برنامه نگارستان به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی فرزانه اکبری و کارگردان فنی و هنری سید جواد موسوی به صورت زنده تولید و پخش می شود.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.