سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

نوروز 1400 با سریال سیزده قسمتی قصه های سجاد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


نوروز 1400 با سریال سیزده قسمتی قصه های سجاد


سریال قصه های سجاد کاری از صدا وسیمای مرکز اصفهان در نوروز 1400 از شبکه استانی اصفهان پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اصفهان ، آقای عبدالحسینی مدیر کل این مرکز در حاشیه بازدید از محل فیلم برداری سریال قصه سجاد در محله قلعه قاسم زرین شهر گفت: از اهداف اصلی صدا وسیمای مرکز استان همواره توجه به قابلیت های بومی وفرهنگی استان بوده است و به همین دلیل تصمیم به تولید سریال قصه های سجاد گرفتیم.
وی با اشاره به اینکه این سریال طنز اجتماعی است ادامه داد: سجاد رضایی شخصیتی بود که در شبکه های اجتماعی به دلیل ویژگی بیان لهجه اصفهانی مطرح شد و این شخصیت بازیگر نقش اصلی و محور این داستان است.
آقای عبدالحسینی ابراز امیدواری کرد بتوانیم این سریال سیزده قسمتی را در ایام نوروز از شبکه اصفهان پخش کنیم و با مسئولان شبکه شما نیز برای پخش سریال مذاکراتی داشته ایم.
وحید پاکزاد کارگردان سریال قصه های سجاد هم درباره علت ضبط سریال در شهرستان لنجان گفت : تمامی مراحل ضبط در مناطق مختلف شهرستان لنجان از جمله زرین شهر و باغ بهادران انجام شده ودلیل این کار وجود خانه های بوم گردی واستفاده از فضای رودخانه زاینده رود است.
وی افزود: کار ضبط این سریال از دی ماه امسال آغاز شده و تا کنون 70 درصد آن ضبط شده  و کل زمان این سریال 455 دقیقه است که در سیزده قسمت 45 دقیقه پخش می شود.  
بازیگران سجاد رضایی.محمد رنجکش.زینت کنجکاو .زهرا فدایی .منصور گماری.
تهیه کننده وکارگردان وحید پاکزاد
دستیاراول کارگردان ومدیر برنانه ریزی نازنین جلالی فر.دستیاردوم کارگردان علی اسماعیلی. مدیر فیلمبرداری محمدصادق داوری. مدیر صدابرداری مجتبی حبیب الهی. تدوین مهدی دهقان.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 2.6 stars out of 5.