جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

نوروز اصفهانی ها با ستاره های عاشقی دیدنی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان در ایام نوروز97 سریال ستاره های عاشقی را پخش می کند

نوروز اصفهانی ها با ستاره های عاشقی دیدنی می شود


پخش سریال ستاره های عاشقی تولید شده در شبکه اصفهان در ایام نوروز97

شبکه اصفهان در ایام نوروز97 سریال ستاره های عاشقی را پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان حکایت زندگی پرویز ، مردی که مدتی است زندگی اش دچار بحران شده است و یک ماه فرصت دارد برای نجات از این بحران پول تهیه کند ، دستمایه سریال طنزی به نام «ستاره های عاشقی» تولید صداوسیمای مرکز اصفهان است ، مجموعه ای که مسائل و مشکلات روزمرگی و شغلی جوانان را مورد توجه قرار می دهد.
این مجموعه 13 قسمتی به نویسندگی و کارگردانی سید میلاد بنی طبا و تهیه کنندگی سید علیرضا راستی با هدف ارتقای اخلاق در جامعه ، ترویج فرهنگ تولید و مصرف ملی و منع شغل های کاذب تولید شده است.
داستان این سریال که در شهرهای کاشان ، اصفهان و تهران ضبط شده ، روایت زندگی شخصی به نام پرویز است که برای نجات از بحرانی که در آن قرار گرفته است ، به همراه دوستش شهاب به سراغ کارهای مختلفی می رود و در هر کار شکست می خورند و دردسری جدید برایشان رخ می دهد تا اینکه با پیرمردی آشنا می شوند و خط سیر زندگی شان تغییر می کند ، تغییری که داستان را وارد فضای جدید و البته سراسر طنزی می کند که شغل های کاذب عامل اصلی آن است.
این سریال با نقش آفرینی هنرمندانی چون مهدی امینی خواه ، کیانوش گرامی ، ساناز سماواتی ، خشایار راد ، محمد شیری ، مجید شهریاری ، سیامک اشعریون ، سیدرضا حسینی ، حسن اسدی ، اسدالله یکتا ، سیدعلیرضا راستی و عباس مرادی در مراحل پس از تولید قرار دارد.
محمد الهی مدیرتولید ، حامی جهانی دستیار اول کارگردان ، سید محمدرضا میرپویا مدیرفیلم برداری ، مجتبی حبیب الهی مدیر صدابرداری ، مهدی دهقان تدوینگر و صداگذار ، مرضیه بابایی طراح گریم و شیوا کشتی آرا مدیر برنامه ریزی و منشی صحنه این سریال هستند.
سید میلاد بنی طبا که کارگردانی و نویسندگی این سریال را بر عهده دارد پیش از این ، ساخت فیلم هایی چون «جدایی» ، «عشق و خونبها» ، «آن سوی مه» ، «پسری با دوچرخه» ، «بچه های خدا» و «کویرآرام» را بر عهده داشته است.
نخستین فیلم این هنرمند جوان و موفق کشورمان نیز «آن سوی مه» بود که موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از جشنواره هوئسکو اسپانیا شد و در زمان خودش به عنوان جوان ترین کارگردان ایرانی از وی قدردانی شد. بنی طبا که متولد شهر اصفهان است و 25 سال سن دارد ، فعالیت هنری اش را با تئاتر از سال 1380 شروع و بعد از مدتی نیز به تهران مهاجرت کرد و تحت نظر استادان مختلفی از جمله ابراهیم کریمی و حمید سمندریان به کسب دانش و تجربه پرداخت. او از سال 1383 وارد فضای تلویزیون و سینما شد و در ابتدا به عنوان بازیگر در چند فیلم از جمله «گل های آفتابگردان» ، «دین پدری» ، و «گل یا پوچ» بازی کرد و در ادامه وارد حیطه دستیار کارگردانی و برنامه ریزی شد و زیر نظر کارگردان های به نامی از جمله علیرضا داوود نژاد ، اصغر هاشمی ، سعید یاوری ، حسن فتحی و داوود میرباقری به سرعت پیشرفت کرد و در سال 1389 نخستین فیلمش را با نام «آن سوی مه» تولید کرد و بعد از آن نیز به صورت جدی و حرفه ای به نویسندگی و کارگردانی پرداخت و از سال 1393 به طور جدی فعالیتش را با شبکه اصفهان ادامه داد.
گفتنی است چندی پیش دکتر مسعود احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در بازدید از پشت صحنه سریال
«ستاره های عاشقی» گفت: برای نوروز 97 و روزهای تعطیل ، برنامه های متنوع و ویژه ای در نظر گرفته ایم.
وی ارتباط مردم با رسانه ملی را در روزهای نوروز بیش از هر زمان دیگر دانست و افزود: طراوت و شادی در بیش تر برنامه ها لحاظ شده است و تولیدات استانی به دلیل آشنایی مردم با فرهنگ قومیت های مختلف در اولویت قرار دارند.
وی همچنین سریال «ستاره های عاشقی» را که در ایام نوروز به نمایش درمی آید ، یکی از برنامه های خوبی دانست که با هنرمندی خاصی برای پخش از رسانه ملی تولید شده است.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.