حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۷

نشست هم اندیشی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای ستاد دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

نشست ستاد دهه فجر با حضور جمعی از مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای استان با هدف هماهنگی هرچه بهتر مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در صدا وسیمای مرکز اصفهان برگزار شد


برگزاری نشست ستاد دهه فجر با هدف هماهنگی هرچه بهتر مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در صدا وسیمای مرکز اصفهان

نشست ستاد دهه فجر با حضور جمعی از مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای استان با هدف هماهنگی هرچه بهتر مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در صدا وسیمای مرکز اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان ، دکتر احمدی افزادی مدیرکل این مرکز در جمع نمایندگان ادارات استان گفت: انقلاب اسلامی ایران مهم ترین رویداد تاریخ معاصر و قرن اخیر است و جنبه آیینی آن حکایت از فرهنگ و هویت عظیم ترین رخداد تاریخی ملت ایران دارد.
دکتر احمدی افزادی گفت: بهره گیری مناسب از ظرفیت و فضای دهه فجر برای ابلاغ پیام  انقلاب اسلامی، مهم ترین سیاست کمیته تبلیغات ستاد دهه فجر است که تمهیدات لازم برای اجرای آن در سطح ملی و استانی پیش بینی شده است .
وی خاطر نشان کرد : ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است و باید با عملی ساختن زمینه های هم دلی و هم زبانی دولت وملت ، مسیر را برای تداوم حرکت انقلاب اسلامی هموار وتسهیل کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از تهیه ، تولید و پخش ویژه برنامه های انقلاب اسلامی در بخش سیما ، صدا و تامین برنامه مرکز اصفهان  در دهه فجر امسال خبر داد و گفت : برای دهه فجربرنامه های متعددی تولید و در این ایام رویکرد برنامه های تغییر محسوسی  خواهد داشت.
بر این اساس شبکه اصفهان با تهیه و پخش ویژه برنامه هایی با عنوان راهپیمایی 22 بهمن ، چهل چراغ ، صمیمانه و برنامه هایی همچون جشن شهرستانها ، اصفهان امروز ، گفتگوی هفته ، بازتاب ، اینجا اصفهان ، زنده رود ، ستاره چینی و... به موضوع دهه فجر می پردازد.
در واحد تامین برنامه شبکه اصفهان نیز مستندهای  عصر خمینی ، خاطرات فیروزه ای ، چهره انقلاب در اصفهان ، انیمیشن بهمن و بختک ، تصاویر راهپیمایی ملی و استانی ، نماهنگ های مناسبتی و ... تهیه و پخش می شود.
رادیو اصفهان نیز  ویژه برنامه های منظومه دوران ، اصفهان 57 ، رادیو انقلاب ، آوای انقلاب و نمایش های ویژه ای را تهیه و پخش می کند و برنامه های روتین مانند سلام اصفهان ، یک خانه یک زندگی و... به موضوع دهه فجر می پردازند.
اطلاع رسانی و پوشش خبری مناسب برنامه ها در خبرگزاری این مرکز ، برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و تجدید میثاق با شهدا از دیگر برنامه های اجرایی در ایام الله دهه فجر می باشد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.