سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱

نشست هم افزایی صداوسیمای مرکز اصفهان با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


نشست هم افزایی صداوسیمای مرکز اصفهان با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر


صدا و سیمای مرکز اصفهان در راستای برنامه سازی ساختارمند و جدید برای ایام الله دهه مبارک فجر و اجرای ایده های جدید فعالان فرهنگی و انقلابی نشست صمیمانه ای با اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان اصفهان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکزاصفهان، آقای عبدالحسینی مدیر کل این مرکز در جمع اعضای جبهه انقلاب فرهنگی استان با اشاره به همدلی و هم افزایی نخبگان فرهنگی استان در زمینه تولید محتوا ، فیلم و مستند افزود: صدا و سیمای مرکز اصفهان در ایام الله دهه فجر این آمادگی را  دارد تا با همکاری مستندسازان و فعالان فرهنگی جوان و خوش فکر این جبهه برای جشن چهل و چهارم انقلاب اسلامی تولیدات نو و فاخر ارائه دهد.
وی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت های صدا وسیما فضای مجازی است اضافه کرد: در سال های اخیر تولیدات با کیفیتی در فضای مجازی صدا وسیما تهیه شده و اثرگذاری قابل توجهی داشته است و در همین راستا مستندسازان و فعالان فرهنگی جبهه انقلاب می توانند محتواهای خود را در اختیار صدا وسیما قرار دهند تا در این فضا منتشر کنیم.  
آقای عبدالحسینی مدیر کل صدا وسیمای مرکز اصفهان در ادامه با اشاره به صحبت های یکی از مستندسازان جبهه فرهنگی  انقلاب اسلامی مبنی بر توانمندی فعالان این جبهه برای ساخت 100 مستند ده دقیقه ای درباره زندانیان دوران طاغوت در اصفهان اضافه کرد: صدا وسیمای مرکز اصفهان از چنین سوژه هایی که یاد و خاطره انقلاب اسلامی را زنده نگه می دارد استقبال می کند و بدون شک با عزیزان و ایده پردازان این پروژه ها همکاری لازم را خواهیم داشت.  
حجت الاسلام کریمی رئیس جبهه  فرهنگی انقلاب اسلامی استان اصفهان در این جلسه گفت : خوشبختانه جلسه نخست با صدا وسیما بسیار موثر بود و هم اکنون نیز همکاران ما این آمادگی را دارند تا ایده های خود را برای ایام الله دهه مبارک فجر مطرح و عملیاتی کنند.  
وی اضافه کرد: کارهای فاخر و تولیدات ارزشمند همکاران ما با موضوعات انقلابی در اختیار صدا و سیمای مرکز اصفهان قرار خواهد گرفت و بعد از ایام الله دهه فجر نیز برنامه سازی ها و فعالیت های فرهنگی بیشتری با توجه به همدلی به وجود آمده با رسانه ملی تولید خواهد شد.
در این نشست اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اصفهان بخشی از  ایده ها و نظرات خود را را بیان کردند؛ ساخت 100 مستند 10 دقیقه ایی از مبارزان وزندانیان دوران طاغوت، تولید مستند از زوایای پنهان انقلاب اسلامی در حوزه های اقتصادی و امنیتی، تولید برنامه های طنز با موضوعات انقلابی و همچنین تولید انمیشین و پویا نمایی از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.