جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نشست مطبوعاتی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اصحاب رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

اصفهان امروز اگر پیشرو در ابعاد گوناگون است به خاطر وجود خبرنگاران پیشرو و پرتلاش است

نشست مطبوعاتی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اصحاب رسانه


نشست مطبوعاتی دکتر احمدی افزادی با اصحاب رسانه در خصوص اعلام ویژه برنامه های نوروز97

اصفهان امروز اگر پیشرو در ابعاد گوناگون است به خاطر وجود خبرنگاران پیشرو و پرتلاش است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، دکترمسعوداحمدی افزادی مدیرکل مرکز اصفهان درجمع خبرنگاران با بیان اینکه سال ۹۶ به خاطر حوادث و رخدادهای مختلف ، سالی پر از تحرک برای صداوسیمای مرکز اصفهان بود به حادثه دردناک سقوط هواپیمای ای تی آر در پادنا و حضور به موقع و مستمر خبرنگاران پرتلاش در ارتفاعات و ارسال بیش از۲۰۰دقیقه خبر وتصویر به بخش های سراسری اشاره کرد و افزود: سال ۹۶ سالی پراز اشک ها و لبخندها بود که باید به همه خبرنگاران خدا قوت گفت.
دکتر احمدی افزادی با بیان اینکه کشور ما درحال پیشرفت است و رکن اول توسعه وجود خبرنگاران پیشرواست به تنگاهای مالی سال۹۶ صداوسیمای مرکز اشاره کرد و گفت: مجاز به گفتن تنگناها نیستیم اما اتفاق های خوبی را برای سال ۹۷ رقم میزنیم که ساخت سریال های تاریخی و سریالی با ماهیت اقتصاد مقاوتی در قالب طنز به نام هیچ کاره با شاخصه تولید بومی استانی درایام نوروز، بخشی از آن است.
مدیرکل مرکز اصفهان ادامه داد: ویژه برنامه های مشاعره با لهجه اصفهانی ، زنده رود ، ستاره چینی ، تماشاخانه(پخش فیلم های سینمایی به روز)ارتباط زنده با کاروان راهیان نور، برگزیده سریال پایتخت ۴ قبل از نوروز، از دیگر برنامه های نوروزی است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان تصریح کرد ویژه برنامه تحویل سال از ساعت ۱۳تا ۲۰ روز ۲۹ اسفند در باغ موزه چهل ستون با حضور هنرمندان کشور پخش می شود.
احمدی افزادی با بیان اینکه رادیو هرروز کنار مسافران وگردشگران است گفت : امسال حوزه فضای مجازی پرتلاش تر
 ظاهر می شود و در بحث فضای مجازی جزء سه مرکز برتر کشور قرار دارد و قرار است اطلاع رسانی لحظه ای و نقطه ای به مسافران برای اولین بار درکشور از ۲۵ اسفند با محوریت صداوسیمای مرکز اصفهان ، استانداری ، میراث فرهنگی و شهرداری انجام گیرد و در سال آینده نیز فعالیت خود را به سمت تواید محتوا با کمک همه دستگاها انجام می دهد و تمرکز ویژه ای روی پیام رسان سروش دارد.
وی از معاونت خبر به عنوان حوزه ای میدانی و عملیاتی نام برد و افزود: درسال ۹۶ ببش از۷۰۰گزارش رادیویی و تلویزیونی در بخش های سراسری ارسال  و پخش شد و درایام نوروزهم سه بخش خبری برای اطلاع رسانی پخش می شود و درسه ماهه اول سال۹۷ نیز شاهد تغیرات بنیادی در بخش های محتوایی و قالبی  خبر خواهیم بود.
دکتر احمدی افزادی با اشاره به اینکه سایت خبر مرکز اصفهان جز ۱۰سایت برتر کشور است و فعالیت مرجعی در فضای مجازی دارد افزود: سال ۹۷ تمرکز روی پیام رسان سروش داریم.
وی در ادامه با اشاره به تغییرات خوب برنامه تلویزیونی زنده رود درسال ۹۶ گفت: سال آینده تغییرات جدیدی در این برنامه شکل می گیرد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.