سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳ مرداد ۱۴۰۰

نشست صمیمی مدیرعامل ذوب آهن با مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


نشست صمیمی مدیرعامل ذوب آهن با مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان


انعکاس دستاوردها و موفقیت های صنعت ذوب آهن اصفهان افتخار شبکه استانی است

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیر کل این مرکز در نشست صمیمی با منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان که با حضور قائم مقام و معاونان مرکز اصفهان و برخی از مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان  برگزار شد، ضمن تشکر از همکاری و تعامل خوب ایشان با صداوسیمای اصفهان، همت تلاشگران ذوب آهن را ستودنی دانست و گفت : رسانه در مباحث جهش تولید کنار ذوب آهن و دیگر بنگاه های اقتصادی است و ما در شبکه اصفهان آمادگی داریم سریال های استاندارد و ماندگاری را با مشارکت ذوب آهن تولید و پخش کنیم.
 عبدالحسینی با بیان اینکه معرفی مجتمع عظیم صنعت ذوب آهن اصفهان و انعکاس دستاوردهایی که با دانش تلاشگران داخلی حاصل می شود باعث افتخار شبکه استانی است افزود: در بحث ساخت تله فیلم و مستند بمب باران ذوب آهن در دوران جنگ و تعطیل نشدن کار ذوب آهن سوژه خوبی است.
مدیر کل صدا و سیمای استان اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان علاوه بر اشتغال زایی در استان نقش مهمی در توسعه و عمران شهرهای اطراف خود ایفا می کند گفت: انعکاس موفقیت‌ها و مشکلات صنعت وظیفه رسانه ملی است زیرا شفاف سازی و بیان واقعیت‌ها همواره به سود مردم ، منافع ملی و موجب رشد و توسعه خواهد بود.
وی در ادامه افزود: صدا و سیما و ذوب آهن اصفهان علاوه بر تعاملاتی که در حال حاضر دارند ، می توانند همکاری های فرهنگی موثری داشته باشند که برکات آن برای هر دو سازمان بسیار چشمگیر خواهد بود .
مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدار ضمن اشاره به نقش مهم رسانه ملی در بازتاب دستاورد‌های صنعتی و اقتصادی کشور، از همکاری این رسانه با ذوب آهن اصفهان و پوشش خبری مناسب رویداد‌های صنایع اصفهان قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این شرکت بیش از گذشته بتواند با همکاری رسانه ملی ، به خوبی فعالیت‌ها و دستاورد‌های خود را جهت افکارعمومی اطلاع رسانی نماید.
وی افزود : ذوب آهن اصفهان بر مسئولیت های اجتماعی خود همواره واقف بوده و در این راستا خدمات بسیاری به جامعه طی نیم قرن گذشته ارائه داده است که بسیاری از آنها مغفول مانده و لازم است جهت آگاهی افکار عمومی ، اطلاع رسانی بیشتری در خصوص این خدمات صورت بگیرد. همچنین این شرکت برای کنترل آلایندگی ها و حفاظت از محیط زیست اقدامات متعددی انجام داده است که این روند همچنان ادامه دارد .
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.