رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

موفقیت خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


موفقیت خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکزاصفهان


اهدا لوح سپاس رئیس رسانه ملی به سرکار خانم فاطمه ادهم جهت کسب عنوان ((خبرنگار برتر سال))

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در‌ آیین تجلیل از خبرنگاران برتر سازمان صداوسیما که به مناسبت روز خبرنگار در تهران برگزار شد ، دکتر علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما از خانم فاطمه ادهم خبرنگار خبرگزاری این مرکز با اهداء لوح سپاس به عنوان خبرنگار برترسال ، تقدیر نمود.
مصاحبه با خانم ادهم"خبرنگار برترسال" مرکز اصفهان :
ازخودتان بگید:
 ابتدا ، هفدهم مرداد روز بزرگداشت شهدای خبرنگار و مجاهدان عرصه خبرواطلاع رسانی که با آگاهی بخشی ، آوردگاه مقابله با دروغ وطغیان بودند و با خون خویش برسناریوهای دروغین رسانه های استکبار خط بطلان کشیدند و مسیررا برای ملت روشن کردند به همه خبرنگاران ایران زمین تبریک میگویم. فاطمه ادهم هستم و از سال 83 در معاونت اطلاعات و اخبار مرکز اصفهان مشغول به فعالیت شدم.
همکاریتان باسازمان چگونه رقم خورد؟
 کارم را ابتدا از هماهنگی خبرشروع کردم  و دبیری در تحریریه  سیما ، تهران و رادیو  را درکارنامه خود دارم.
 از سال 89 با اعتماد مدیران این حرفه را پیشه خود کرده و با لطف خداوند خیلی زود گزارشهایم از شبکه استانی و ملی مورد توجه قرارگرفت.
ازتازه ترین موفقیت و اولین تجربه کاریتان بگید:
گزارشهایم بيشتر با رويكرد مسائل اقتصادی ، شعار سال ، پزشکی ، مشکلات خشكسالي و كم ‌آبي استان می باشد که با پیگیریهای معاونت و مدیریت  محترم خبر اکثر آنها از شبكه‌هاي ملي پخش شده است و با لطفی که مدیران سازمان داشتند امسال اینجانب به عنوان خبرنگار برتر رسانه ملی معرفی شدم و این امر وظیفه ام را سنگین تر از قبل کرده است.
چه عاملی باعث موفقیت شما در حوزه کاریتون شده است؟
 ازدیدگاه من صداقت درکار و مردمی عمل کردن مهمترین رمز موفقیت یک خبرنگاراست
خاطره ای جذاب از کارتون دارید؟
کار خبرنگاری هر روز یک خاطره و تجربه جدید است.خبرنگاری یک عشق درونی است ،چراکه اگراین عشق نباشد نمی توان دراین حرفه تاب آورد.خبرنگار که باشی دیگر معنای زندگی شخصی را درک نمی کنی ، اگر واقعا خبرنگار باشی بعضی شبها حتی خواب گزارش می بینی و مدام به فکری که چه سناریویی داشته باشی که مخاطب پسند و تاثیرگذار باشد. وقتی کارتدوین یک گزارش به پایان می رسد برای کاربعدی خیز برمی داریم ، دغدغه یک خبرنگار شاید بیش از هرچیز خودخبرنگاری باشد. ما مثل بقیه مردم با همان دغدغه ها زندگی می کنیم از گرانی ارزاق تا مسکن ، ما چشم بینای جامعه مان هستیم پلی میان مسئولان و مردم.
کلام آخر:
 این موفقیت را مرهون لطف و همراهی همکار و همسرم آقای حمیدرضا اسماعیلی هستم که مشوق من درهمه مراحل کاری است و  از همه مدیرانی که در این 15 سال راهنمای من بودند قدردانی میکنم.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.