جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

تهیه کننده گان : سید حسین حجازی وعباس یوسفی

گوینده :  امین صادقی

نویسنده :رضا صدرایی

گزارشگر : امید کدخدایی ، خانم صالحپور

هماهنگی :سید حسین حجازی

موج ورزش در 53 قسمت 60 دقیقه ایی ،به صورت مجله ای با ساختار کلامی – پیامی - آوایی تهیه و از رادیو اصفهان پخش می شود ،در این برنامه ، طراحی و صفحات ورزشی متنوعی پیش بینی شده و به طور کلی در سه محور ورزش همگانی قهرمانی و حرفه ای در بخش های پیشکسوت  ورزش بانوان باشگاه ها و شهرستان ها  و اقشار طراحی و ارائه می گردد.

در این برنامه علاوه  بر بحث ورزش و نقش آن در سلامتی فرد و جامعه به مباحثی مانند : ورزش استان کمبود ها ، کاستی ها و نقاط قوت با دعوت از مسئولین و متولیان ورزش استان و هیاتهای ورزشی، معرفی مدال آوران و پیشکسوتان ورزش ، ورزش بانوان وپاسخ به سئوالات و انتقادات مردم نیز پرداخته می شود.

اهداف مهم برنامه عبارتند از : اطلاع رسانی  در مورد نکات ورزشی به مردم ویژه ورزشکاران و ورزش دوستان ، ایجاد علاقه مندی مخاطبان به ورزش به عنوان یک تفریح سالم  ، ترویج فرهنگ ورزشی . تجلیل از ورزشکاران قهرمان . و پیشکسوتان وآیتم مدال آوران

با توجه به اینکه استان اصفهان یکی از قطب های ورزشی کشور به شمار می آید و از سوی دیگر ورزش نقش بسزایی در سلامت افراد جامعه ایفا می کند . تهیه و تولید برنامه ای با محوریت ورزش ضروری به نظر می رسد .

سال تولید: 1396