جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

تهیه کننده :عباس یوسفی

گوینده :  مسعود عنایت

نویسنده :عباس یوسفی

گزارشگر : مسعود طاهری نصب

هماهنگی :مسعود طاهری نصب

موج ورزش در 40 قسمت 60 دقیقه ایی ،به صورت مجله ای با ساختار کلامی – پیامی -آوایی تهیه و از رادیو اصفهان پخش می شود ،در این برنامه ، طراحی و صفحات ورزشی متنوعی پیش بینی شده و به طور کلی در سه محور ورزش همگانی قهرمانی و حرفه ای در بخش های پیشکسوت  ورزش بانوان باشگاه ها و شهرستان ها ارگان ها و اقشار طراحی و ارائه می گردد.

در این برنامه علاوه  بر بحث ورزش و نقش آن در سلامتی فرد و جامعه به مباحثی مانند : ورزش استان کمبود ها ، کاستی ها و نقاط قوت با دعوت از مسئولین و متولیان ورزش استان و هیاتهای ورزشی.معرفی قهرمانان و پیشکسوتان ورزش  و ورزش بانوان همینطور به سئوالات و انتقادات مردم و پاسخگویی مسئولان ورزشی نیز پرداخته می شود.

اهداف مهم برنامه عبارتند از : اطلاع رسانی  در مورد نکات ورزشی به مردم ویژه ورزشکاران و ورزش دوستان ، ایجاد علاقه مندی مخاطبان به ورزش به عنوان یک تفریح سالم  ، ترویج فرهنگ ورزشی . تجلیل از ورزشکاران قهرمان .

با توجه به اینکه استان اصفهان یکی از قطب های ورزشی کشور به شمار می آید و از سوی دیگر ورزش نقش بسزایی در سلامت افراد جامعه ایفا می کند . تهیه و تولید برنامه ای با محوریت ورزش ضروری به نظر می رسد .

سال تولید: 1395