جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

معرفی دانشگاه اصفهان به عنوان یک سرمایه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


معرفی دانشگاه اصفهان به عنوان یک سرمایه ملی


در دیدار مشترک عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با دکتر طالبی ریس دانشگاه اصفهان، برتعامل علمی و فرهنگی هر چه بیشتر دانشگاه و صدا سیما تاکید شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در بازدید عبدالحسینی و معاونان از دانشگاه اصفهان، تفاهم نامه ای در راستای گسترش فعالیت علمی، استفاده از ظرفیت های پژوهشی و فناوری و ساخت مستند تاریخ دانشگاه اصفهان منعقد گردید.
در اين ديدار عبدالحسینی با ابراز خرسندی از حضور در مجموعه بزرگ دانشگاه اصفهان، بر تعامل بيشتر دانشگاه و صدا و سيما به عنوان دو نهاد بزرگ فرهنگ ساز تاکید کرد و گفت: برخي از معضلات اجتماعي با تدبير در مسئوليت هاي اجتماعي ،استفاده از دستاوردهاي شركت هاي دانش بنيان،استعانت از تمدن و فرهنگ غني ايراني اسلامي قابل بررسي است و رسانه ملي و دانشگاه دو ركن اساسي و اصلي در برنامه ريزي و هدايت اين تدبير هستند و شبکه استانی صداوسیمای اصفهان با تمام توان به معرفی دانشگاه اصفهان خواهد پرداخت.
مدیرکل مرکز اصفهان بابیان اینکه صدا و سيما به عنوان رسانه ملي و دانشگاه اصفهان نيز به عنوان قطب علمي و فرهنگي استان ، رسالت سنگيني در اشاعه علم و فرهنگ در بين جوانان اين مملكت دارند گفت: شهر اصفهان از طريق علوم انساني مي تواند نمودهاي علمي و فرهنگي خود را به جهان عرضه نمايد و راه اندازي اتاق فكر و ایجاد گروه تولید مشترک این دو نهاد مي تواند راهكارهاي مناسب و سريع براي استفاده از عملكردهاي علمي و فرهنگي دانشگاه و رسانه ملي باشد.
عبدالحسینی در ادامه افزود: با ایجاد تفاهم نامه همکاری به منظور تولید محتواهای گوناگون رسانه ای و بهره گیری از پژوهش های دانشگاه اصفهان ، صدا و سیمای مرکز اصفهان قطعاً برنامه‌ها و مستندهای محوری در این زمینه خواهد ساخت.
مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان اظهارداشت: حوزه سبک زندگی، بخش کشاورزی و حوزه فضای مجازی، از دیگر زمینه های همکاری به منظور تولید محتواهای رسانه ای در این دانشگاه است.
هماهنگی لازم در جهت راه اندازی استودیو رادیوئی و پخش منظم برنامه‌های مربوط به دانشگاه اصفهان از رادیو اصفهان از دیگر مصوبات این جلسه بود.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.