جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مسدود شدن ورودی‌های شهرها، از ساعت ۲۴ - تولیدات فضای مجازی

 

 

تولیدات فضای مجازی

مسدود شدن ورودی‌های شهرها، از ساعت ۲۴

از ساعت ۲۴ همه مبادی ورودی شهر‌های استان اصفهان برای جلوگیری از ورود افراد غیر بومی مسدود می‌شود.

مسدود شدن ورودی‌های شهرها، از ساعت ۲۴

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ استاندار اصفهان در نشست هماهنگی اجرای طرح سراسری فاصله گذاری اجتماعی گفت:برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و کنترل این بیماری در شهرهای مختلف استان از ساعت ۲۴ تردد خودروهای غیر بومی در تمامی مبادی ورودی شهرهای استان اصفهان ممنوع می شود.

عباس رضایی بر خروج هرچه سریعتر مسافران غیربومی از استان تاکید کرد و افزود: در شهر تنها مراکز توزیع مواد غذایی،خدماتی و داروخانه ها می توانند فعالیت کنند.

وی، ملاک تشخیص افراد بومی را ارائه کارت ملی، شماره پلاک و بیمه نامه خودرو دانست و گفت: ممنوعیت های تردد شامل کارکنان دستگاه ها و کارگرانی  که محل کارشان خارج از شهر محل سکونت است نمی شود و این شناسایی برپایه مدرک معتبر صادر شده از فرمانداری ها است.

استاندار اصفهان  افزود: ضمانت اجرای این طرح برپایه قانون است و هراقدامی علیه بهداشت عمومی شامل مجازات های سنگین و خودروهای افراد متخلف به مدت یک ماه توقیف می شود.

استاندار اصفهان همچنین از ممنوعیت ورود همه افراد به پارک های این استان از امروز خبر داد و گفت: نور پارک ها تا ساعت ۲۴ خاموش و پس از آن برای پیشگیری از موارد امنیتی نور کمی حاکم می شود.

عباس رضایی افزود: همه این موارد مصوبات ستاد استانی کرونا و تصمیمات بر مبنای قانون است.

استاندار اصفهان گفت: برپایی هرگونه تجمع از جمله شادی و عزا و تردد خودروها غیر از حامل های سوختی و مواد غذایی بین شهری ممنوع است.


جدیدترین ها