جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

مراسم تجلیل از بسیجیان مرکز اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


مراسم تجلیل از بسیجیان مرکز اصفهان


مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از فرمانده حوزه مقاومت عمار بسیج این مرکز برای کسب رتبه اول بین مراکز استانها تقدیر نمود

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی با قدردانی از تلاش و زحمات فرمانده و فعالان این حوزه در کسب رتبه اول بین بسیج مراکز صداوسیما در سال 97 ، بسیج را مظهر عشق ، ایمان ، آگاهی و آمادگی برای موفقیت کشور و ملت ایران در رسیدن به اهداف خود دانست گفت: ما باید قدردان بسیج و بسیجیان باشیم ؛ چرا که امروز این نهاد انقلابی پرچم‌دار اسلام اصیل در تمام دنیاست و ما باید به این نهاد افتخار کنیم.
عبدالحسینی افزود: حوزه بسیج مرکز اصفهان با توجه به امکانات موجود سازمان تا کنون موفق عمل کرده است؛ اما ما به ایده‌آل‌ها فکر می‌کنیم و تا رسیدن به اهداف نهایی باید تلاش مضاعف شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اشاره به نقش بسیج در تبیین و ترویج فرهنگ دین اسلام  و ایجاد روحیه و تفکر بسیجی افزود: خدا را شاکریم که بسیج در همه عرصه‌ها توانسته به کمال بالاتری برسد و جایگاه واقعی‌اش ترسیم شود.
وی در ادامه خاطرنشان شد : سازمان صداوسیما قدرتمندترین و فراگیرترین رسانه و دانشگاه عمومی است که رسالت‌های بزرگی را برای تداوم انقلاب دارد و بسیج هم نقش ساخت امت اسلامی را بر عهده دارد و این امر بدون روحیه انقلابی به مقصد نمی‌رسد.
در پایان این مراسم عبدالحسینی تندیس و لوح تقدیر رتبه اول بسیج را به مهرعلیان فرمانده حوزه مقاومت عمار بسیج این مرکز اهدا نمود.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.