سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مراحل ساخت تله فیلم"به خاطر مهتاب" در اصفهان به پایان رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


مراحل ساخت تله فیلم"به خاطر مهتاب" در اصفهان به پایان رسید


تله فیلم"به خاطر مهتاب" تولید صداوسیمای مرکز اصفهان برای پخش از شبکه های سراسری آماده شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان این تله فیلم با موضوع اجتماعی کودک و نوجوان به مدت ۸۰ دقیقه به سفارش سیمای استانها در مرکز اصفهان تولید و به زودی از شبکه های سراسری و شبکه اصفهان پخش می شود.از ویژگی این تله فیلم استفاده از بازیگران نوجوان اصفهانی است که نقش اصلی داستان را به عهده دارند.
تله فیلم به خاطر مهتاب در محل لوکیشن مناطقی از اصفهان تصویربرداری شده و مراحل تدوین را پشت سرگذاشته است.این تله فیلم روایت داستان زندگی یک خانواده روستایی است که دختری بیمار دارند و باید برای بهبود سلامتی هرچه زودتر عمل شود اما وضعیت مالی خانواده خوب نیست و پدر خانواده از تنها قرض الحسنه محل درخواست وام نموده که با توجه به درخواست های زیاد اهالی روستا، نوبت ایشان برای چند ماه آینده مصوب می شود. پدر هم ناچار تصمیم میگیرد زمین کشاورزی را که چند ماه قبل بدون هیچ رسید یا قولنامه ای خریداری نموده بفروشد ولی در ادامه با فوت شدن صاحب زمین   وارثین صاحب زمین اجازه فروش و یا مالکیت را به پدر خانواده نمی دهند و در ادامه...
در این تله فیلم بازیگرانی  همچون حسن اسدی، حجت الله نجف پور، امیر ارسلان خدادوستان، توراندخت گماری، پوریا ابراهیمی و مصطفی بهشتی ایفای نقش می کنند.
 عوامل تولید:
تهیه کننده و کارگردان : مهدی جعفرزاده،تصویربردا ر: جعفر مجد،صدابردار: احسان نوروزی، مدیر تولید : مهدی سالاروند، نویسنده : علیرضا ابراهیمی، گریم : ملیحه راستی، دستیار تهیه : علیرضا ابراهیمی ریزی، طراح صحنه : آوا جعفری، تدوین : حافظ یاوری.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.