اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۶

محله جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

محله جوانی

نویسنده وتهیه کننده : صدیقه رستاقی

گویندگان : محمد امین صادقی ، سهیل ساعتچیان

گزارشگر : احسان جلال

ارتباطات : پرستو خدری

گروه نمایش : مینا پور نیا ، ویکتوریا براری ، معین وصال

برنامه ای با نام محله جوانی در 120 قسمت 45 دقیقه ای  با موضوعات مرتبط با جوانان در رادیو اصفهان تهیه و روزهای شنبه  ، دوشنبه  وچهارشنبه از صدای مرکز اصفهان پخش می شود. این برنامه با استخراج موضوعاتی که خاص جوانان است به طور غیر مستقیم و جذاب و هنری نکاتی را ارائه می دهد ضمن این که با چاشنی طنز منتقدانه لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.

محله جوانی هر هفته از دیدگاه جوانان به موضوعاتی متفاوت مانند پز عالی و جیب خالی پرداخته می پردازد .

تقویت روحیه نشاط وامیدواری جوانان ، تحکیم پایه های ارزشی و اعتقادی و فرهنگ اصیل ایرانی در جوانان ، فراهم کردن لحظات شاد و سالم برای جوانان ، پاسخ به برخی از سوالات معمول بین جوانان ، بازگویی مشکلات جوانان و درخواست حل مسائل جوانان از مسئولان ذی ربط از اهداف مهم برنامه می باشد .

 گزارش ، نمایش ، ترانه ، خبر ، ارتباط و پیامک از جمله بخش های این برنامه می باشد. همچنین در بخش دیگر از این برنامه قسمت هایی از سریال ها ی طنز میکس و نظر مخاطبان در خصوص موضوع برنامه پرسیده می شود. علاوه بر آن لحظاتی شاد ومفرح ودر عین حال مفید برای جوانان فراهم می کند و در هر برنامه یکی از موضوعات مرتبط با قشر جوان به شکل هنرمندانه وگاهی در قالب طنز مورد بررسی قرار می گیرد .

از آن جا که بخشی از جمعیت جامعه را جوانان تشکیل می دهند و مسائل مربوط به جوانان در این برهه خاص از زندگی مسائل بسیار مهم و تاثیرگذار در جامعه است تهیه و تولید چنین برنامه ای لازم وضروری به نظر می رسد.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با عرض سلام و ادب فروغی هستم روز دوشنبه گزارشگر... مجتبی ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۹:۱۷

مجتبی
با عرض سلام و ادب
فروغی هستم روز دوشنبه گزارشگر برنامه محله جوانی با من و دوستانم مصاحبه کردند در مورد راه های پول در اوردن اگه میشه فایل صوتی برنامه امروز چهارشنبه و عکس هایی که از من و دوستانم گرفتند را برای یادگاری از برنامه خوبتون اگه امکانش هست ایمیل کنید
ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۹:۱۷