جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مجله هوای زندگی - نمایش محتوای صدا

 

 

مجله هوای زندگی

نویسنده : احمد رضا فیاض بخش
گوینده : فرزانه نوید نیا
کارشناس : دکتر پدرام
گزارشگر : مژگان رنجبران

برنامه هوای زندگی  در 248 قسمت 40 دقیقه ایی با ساختار ترکیبی _نمایشی بصورت مجله ایی اجتماعی- علمی – فرهنگی – هنری و به صورت زنده تهیه و روزهای چهارشنبه راس ساعت 9:20 دقیقه صبح  ازصدای مرکز اصفهان پخش می شود این برنامه در طول هفته و با انعکاس لحظات شاد و سالم خانواده ها در آیتمهای مختلف وبا حضور کارشناس محترم دکتر پدرام (ورزش در خانواده ، طعم ایرانی که مربوط به طرز پخت سنتی غذاهای ایرانی ست ، آیتم گردشگری ، گفتگو با مشاغل که با اوقات شاد خانواده ها در ارتباط است ،پیامک ، تلفن وگزارش )تهیه می شود .

در برنامه هوای زندگی به موضوعات مربوط به خانواده مثل روابط همسران با يكديگر، روابط والدین با فرزندان و بالعکس،  مسایل تربیتی و اخلاقی در حوزه خانواده و ازدواج با حضور کارشناس و آیتم هایی مانند نمایش مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.ودر اختیار مخاطب قرار می گیرد .

اهداف مهم برنامه عبارتند از: تحکیم بنیان خانواده ، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در بین اعضای خانواده ، بررسی مسایل مربوط به خانواده در حوزه اخلاق، تربیت و ازدواج ،بررسی مسایل بین همسران با یکدیگر و والدین و فرزندان و بالعکس  و ارائه راهکارهای مناسب.

از آن جا که تحکیم بنیان خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از اهداف رسانه ملی است تهیه و تولید چنین برنامه ای لازم و ضروری به نظر می رسد.

سال تولید: 1395