حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

مجله هوای زندگی در رادیو اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبرمجله هوای زندگی نام برنامه رادیویی است که با رویکرد سرگرمی و آموزشی به صورت زنده تهیه و پخش می شود. این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی و بخش هایی همچون ورزش در خانواده ، طعم ایرانی ، گردشگری و سالمندان در خانواده مخاطبان را با موضوعات مرتبط با خانواده بهتر و بیشتر آشنا می کند. همچنین در این برنامه علاوه بر اینکه مخاطبان از طریق تلفن و پیام کوتاه با این برنامه ارتباط دارند در بخشی دیگر نیز از طریق نمایش به انتقال پیام های مثبت و سازنده پرداخته می شود. مجله هوای زندگی به تهیه کنندگی محسن راستاد ، نویسنده سید مصطفی مدرس و اجرای فرزانه نوید نیا به مدت 45 دقیقه تهیه و تولید می شود.

مجله هوای زندگی نام برنامه رادیویی است که با رویکرد سرگرمی و آموزشی به صورت زنده تهیه و پخش می شود.

این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی و بخش هایی همچون ورزش در خانواده ، طعم ایرانی ، گردشگری و سالمندان در خانواده مخاطبان را با موضوعات مرتبط با خانواده بهتر و بیشتر آشنا می کند.

همچنین در این برنامه علاوه بر اینکه مخاطبان از طریق تلفن و پیام کوتاه با این برنامه ارتباط دارند در بخشی دیگر نیز از طریق نمایش به انتقال پیام های مثبت و سازنده پرداخته می شود.

مجله هوای زندگی به تهیه کنندگی محسن راستاد ، نویسنده سید مصطفی مدرس و اجرای فرزانه نوید نیا به مدت 45 دقیقه تهیه و تولید می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.