جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

مجله فرهنگی / باغ هنر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مجله فرهنگی / باغ هنر

Loading the player...

باغ هنر مجله هنری 30دقیقه ایی مصور است که علاوه بر پوشش رویدادهای فرهنگی -هنری استان به معرفی هنرمندان و بیوگرافی کامل آنها و مراحلی که این عزیزان از دوران کودکی طی نموده اند تا به این جایگاه در زمره هنرمندان قرار گرفته اندپرداخته است همچنین جلوه های هنر و چگونگی بوجود آمدن شاخه های مختلف هنر های ستانی اصفهان را مورد بررسی قرار داده.

برنامه باغ هنر بصورت ویژه به معرفی  فعاليت هاي فرهنگي استان، در زمینه های هنری از جمله نقاشی (مینیاتور، رنگ و روغن، آبرنگ ) مجسمه سازی ، معرق ، منبت ، میناکاری ، خاتم کاری ... و سایر هنر ها می پردازد، در قسمتی دیگر لوازم و موادی که درتهیه و شکلگیری این هنر ها و استفاده شده معرفی می شود . این برنامه هر هفته با مراجعه به نگارخانه های استان و نمایشگاههای مختلف  و تهیه گزارش از عملکرد هنری هنرمندان به معرفی هنر مندان جوان و چالشهای پیش روی آنها را مورد بررسی قرار می دهد،علاوه بر آن در دیداربا پیشکسوتانِ هنراستان از و عنوان نمودن خاطرات شیرین و گاه آموز نده این عزیزان در دلنشین تر و جذاب شدن برنامه استفاده نموده است  .

یکی دیگر از آیتمهای مهم برنامه بخش معرفی  معماری استان و  صنایع دستی بکار رفته در این معماریها و پیشینه تاریخی این هنر نیز بررسی می گردد ، همینطور در برخی از قسمتهای برنامه ها در بخش تاتر و سینما  مراحل ساخت برنامه یا فیلم های تلویزیونی و تاتردر نظر گرفته شده است که هر کدام از این آیتمها به نحوی  می تواند در بهتر معرفی نمودن و چگونگی هنرهای دستی و نوع معماری و فیلم سازی ،قصه نویسی و کلیه فعالیتهای هنری تلاش نموده و بیش از پیش این موارد را برای شناخت مخاطب تهیه و پخش نماید

برنامه باغ هنر در بیست و شش قسمت تهیه شد اما به دلیل پر مخاطب بودن و جذابیت این برنامه همچتان ادامه دارد واز سیمای مرکز اصفهان پخش می شود.

عوامل برنامه

تهیه کننده ونویسنده : حسینعلی رحیمی

مجری : میترا بهرامی

کارگردان : شهروز پشوتن

تدوین : ملودی مهرداد

دستیار تهیه : مهرداد ایمانی پور

گزارشگر : خانم امید الله