جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

ماجرا های سعید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ماجرا های سعید

 

{flv}adamak|350|250{/flv}

انیمیشن «ماجراهای سعید» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدامین حامد با موضوع اصلاح الگوی مصرف در 26 قسمت سه دقیقه ای به سفارش صداوسیمای مرکز اصفهان تولید می شود. - حامد درباره این انیمیشن گفت: پیش تولید این انیمیشن از دی ماه شروع شد و تا اسفندماه به طول انجامید. تولید نیز بعد از فروردین آغاز شده است و تا پایان امسال به اتمام می رسد.


وي در ادامه افزود: تكنيك اين انيميشن سه بعدي است و تاكنون يك سوم كار انجام شده است. داستان انيميشن "ماجراهاي سعيد " درباره يك پسر بچه پنج ساله است كه درگير ماجراهاي مختلفي مي‌شود. موضوع اصلي اين پروژه اصلاح الگوي مصرف و صرفه جويي است. 

اين تهيه‌كننده و كارگردان خاطرنشان ساخت: ما در اين انيميشن به بچه‌ها ياد مي‌دهيم كه چگونه از وقت شان به بهترين نحو استفاده كنند. همچنين به موضوع‌هاي ديگر همچون احترام به والدين و ... هم مي‌پردازيم. اين مجموعه صرفاً آموزشي نيست و جنبه سرگرمي و تفريحي هم براي بچه‌ها دارد. 

حامد با اشاره به تكنيك اين انيميشن گفت: از تكنيك سه بعدي استفاده كرده‌ايم و همه شخصيت‌ها مدل سازي شده‌اند. گرافيك اين مجموعه با ديگر انيميشن‌ها كه گرافيك رئال دارد، متفاوت است. 

وي با بيان اينكه در حال حاضر گرافيك آثار انيميشن كه توليد مي‌شوند شكل هم است، خاطرنشان ساخت: الان شاهد هستيم گرافيك‌ها مثل هم است و حتي ظاهر آدم‌ها در انيميشن‌ها به اين صورت است كه لباس روستايي يا ايراني قديمي پوشيدند. ما سعي كرديم تفاوت‌هايي اين انيميشن داشته باشد. 

اين تهيه كننده در پايان افزود: ناظر كيفي انيميشن "ماجراهاي سعيد " عباسعلي عادلي است كه نظارت او تاثير به سزايي در پروژه داشته است.

عوامل اين پروژه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان : محمدامين حامد

انیماتور : هاجر بحرینیان ، محمدامين حامد ، حمید رضا سهرابی

گويندگان: رويا هدايت و مرجان حامد