جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ماجراهای رشید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ماجراهای رشید

Loading the player...

مجموعه ماجراهای رشیدمجموعه ایی سیزده قسمتی ویژه ایام نوروز است که به صورت طنزتهیه و از سیمای مرکز اصفهان پخش می شود این برنامه سعی دارد لحظاتی شاد و مفرح را از طریق تلویزیون به مردم هدیه کند .
رشید و کیهان دو رادرند که به خاطر تامین هزینه درمان برادر معلولشان و پاره ای از مشکلات که برای آنها پیش می آید، تصمیم می گیرند دزدی کنند و وارد یک باند خلافکار قاچاق عتیقه شوند، و طی ماجراهایی آنها با یک گروه خلافکار به ریاست تخشا آشنا می شوند و با تلاش زیادی خودشان را به رئیس تخشا معرفی می کنند .
رئیس تخشا ره خاطر مسائل مافیایی خودش را از دید همه پنهان کرده و با گریم های مختلف در جمع ظاهر می شود و به جز یکی دو نفر کسی تا کنون شکل اصلی او را ندیده است ،درست روزی که رشید قرار است به باند تخشا ورود کند رئیس تخشا توسط یک گروه خلافکار رقیب به  ریاست کیومرث خان ربوده می شود و از آنجا که رشید شبیه رئیس تخشا است چند نفر بزرگان گروه که چهره ی تخشا را دیده اند رشید را با تخشا اشتباهی می گیرند وبه این ترتیب رشید رئیس باند مافیای قاچاق می شود .

عوامل برنامه

تهیه کننده : رسول هنرمند

کارگردان : مجید کاشی فروشان

طراح و نویسنده : ساسان حبیبی

تصویر بردار : یاسر زمانی

صدا بردار : فرامرز مختاری

دستیار کارگردان : هاشم شمس

منشی صحنه : رویا مسجدی

مدیر تولید : حسین خواجویی

بازیگران : قدرت الله ایزدی ، سعید یار دوستی ، امین زارع ، ساسان حبیبی ، بتول شیرانی ، رزا حسینی ، غفور نصوحی ، خانم فدوی ، جهانبخش سلطانی