جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

قهرمان 10 ساله کاراته کا - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

قهرمان 10 ساله کاراته کا

Loading the player...

امیر محمد زرگری کاراته کای موفق استان اصفهان

امیر محمد زرگری ورزشکار نوجوان وموفقی که با کمترین امکانات توانست چندین بار بر سکوی قهرمانی مسابقات کاراته در استان اصفهان وکشور بایستد وخوش بدرخشد.
پس از معرفي امير محمد زرگري توسط حاج حسين سراجي مسئول هيئت كاراته بخش ميمه به عنوان نماينده باشگاه كاراته ايثار در مسابقات انتخابي تيم كاراته سبك شيتوكاي كشورمان اعزامي به مسابقات جهاني آلمان اين نوجوان در اين مسابقات كه در سالن كبكانيان تهران برگزار مي شد ، شركت نمود. وي پس از درخشش به عنوان تنها نماينده استان اصفهان در اين تيم انتخاب و در طي يكماه گذشته هر پنجشنبه و جمعه را در اردوي آمادگي به تمرين پرداخته است و طي چند روز آينده در شهر برلين به روي تاتامي خواهد رفت. براي او آرزوي موفقيت داريم.
اميرمحمد 10ساله است و به همراه برادرش امير مسعود در طي سه سال گذشته به صورت مستمر و بدون غيبت هفته اي سه جلسه از شهر جوشقان به ميمه آمده و در تمرينات باشگاه كاراته ايثار حضور داشته اند و هم اكنون داراي كمربند مشكي دان يك مي باشند . گرچه تلاش هاي اين دو هنرجو بسيار ارزشمند است اما آنچه بيشتر شايسته احترام و تقدير است زحمات پدرشان آقاي مظفر زرگري است كه با پيگيري شايان تقدير در طي اين سالها باعث پيشرفت فرزندانش شده است. وي در سالهاي اول همه روزه به همراه فرزندانش به محل كلاس مي آمد و بر فعاليتشان نظارت مي‌كرد. همچنين در طي مراحل انتخاب اميرمحمد براي تيم ملي نيز اياب و ذهاب و هزينه هاي رفت و آمد و وروديه وي را متحمل شد.
اين در حالي است كه بسياري از هنرجويان ميمه‌اي عليرغم داشتن استعداد بالا به دليل عدم حمايت خانواده كه حتي از تشويق زباني آنها هم خودداري مي كردند از طي كردن مدارج بالا در كاراته بازماندند. امیر محمد زرگری در مسابفات آلمان توانست مدال برنز را ازآن خود کند .او چندین بار طلای مسابقات استانی وکشوری ونقره این مسابقات را هم به خود اختصاص داده است . برا ی این نوجوان  جوشقانی آرزوی موفقیت های بیشتری داریم