رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

قابل توجه همکاران شاغل رسمی و غیر رسمی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

اطلاعیه شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی


فراخوان ثبت نام در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

اطلاعیه شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

 

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی جهت کارکنان صداوسیما و خانواده های ایشان(برادران و خواهران ، نوجوانان و خردسالان) در بخش های کتبی ، شفاهی و مسابقات جنبی برگزار میشود.

در این دوره از مسابقات همکاران شاغل ، بازنشسته و خانواده های محترم ایشان(رسمی و غیر رسمی) می توانند در رشته های : حفظ 3 جزء و یک جزء(افرادبالای 15 سال) ، حفظ یک جزء(نوجوانان 7 تا 15 سال) ، مسابقه کتبی با محوریت تفسیر و ترجمه جزء سی قرآن کریم(بزرگسالان) و همچنین قرائت قرآن کریم(ویژه برادران) ، ترتیل خوانی قرآن کریم(برادران و خواهران) ، اذان ، روخوانی و روان خوانی و بخش های جنبی از جمله پژوهش قرآنی ، تذهیب ، فضای مجازی و فیلم کوتاه شرکت نمایند.جهت ثبت نام در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی می توانند به پرونده شخصی خود و یا به سایت www.farhangipr.irib.ir مراجعه فرمایند.

شرایط عمومی شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی:

1- برندگان رتبه اول هر یک از رشته های کتبی و شفاهی مشابه در دوره های 2 سال گذشته(سیزدهمین و چهاردهمین دوره) تنها می توانند در سایر رشته ها ثبت نام کنند.

2- هر یک از شرکت کنندگان مجاز به انتخاب یک رشته شفاهی هستند و بدیهی است در بقیه بخش های کتبی و جنبی می توانند شرکت نمایند.

3- رعایت سن و جنس در انتخاب رشته ها مطابق با شرایط ذکر شده الزامی است و مسئولیت هرگونه مغایرت به عهده ثبت نام کننده است.

4- ثبت نام عائله هر کارمند بدون ثبت نام وی امکان پذیر است و هر شرکت کننده ملزم به ارائه شماره تلفن مستقیم و کدشهر و همچنین شماره تلفن همراه فعال جهت دریافت پیام ها ، اطلاعیه ها و تبلیغ مسابقه در بخش های مختلف است.

شایان ذکر است اطلاع رسانی و تبلیغات این مسابقات از طریق هفته نامه سازمان ، سایت امور فرهنگی www.farhangipr.irib.ir ، پرونده شخصی همکاران ، سامانه پیامکی 30000163 و همچنین تبلیغات محیطی سطح مرکز اصفهان می باشد.

********************

دوستان خود را به پیام رسان سروش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان دعوت کنید

@isf162ravabetomomi

وب سایت صداوسیمای مرکز اصفهان

http://isfahan.irib.ir/home

پیامک روابط عمومی 30000311

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.