جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

فیلم سینمایی یاسین به مناسبت اربعین حسینی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فیلم سینمایی یاسین به مناسبت اربعین حسینی

Loading the player...

فیلم سینمایی یاسین به مناسبت اربعین حسینی
پنجشنبه ساعت 14:30

فیلم، قصه زوج جوانی است که برای ارسال ملزومات خریداری شده یک موکب در کربلا تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند اما اراده ای در پس پرده، بار موکب را به عمق خاک عراق و در روستایی سنی نشین هدایت می کند. روستایی که تشنه خدمت به زوار امام حسین(ع) است.

سال تولید: 1399

محمدتقی انصاری تهیه کننده، حمید رحیم زاده تصویربرداری، مهرداد دادگری صدا بردار، فرانک حمزه ای راح صحنه و لباس، محمد بیطرفان تدوین، محمد باقر یونسی نژاد مدیر تولید، مجتبی مصدق دستیارتهیه، محمد عرفان منش مدیر تدارکات و همچنین زهرا توکلی و محمد نعمت مسئولیت گریم در این فیلم را به عهده داشتند.

عمار تفتی، آزاده ریاضی، مهران رجبی، کیانوش گرامی، سید حسن محیط زاده، حنانه امینی، اصغر نیکخواه، هادی افضلی، محمد حاج بابایی، وحید نوری، علیرضا عباسپور، حسن فتاحی، محمد باقر یونسی نژاد، امیر حسین دیراوی، یحیی الشوکی، حسن ارمک، جلال جلالی و عادل الحمدان به ایفای نقش می‌پردازند.

سجاد بیطرفان منشی صحنه،‌ امین علوی، علی امیریان و محمد صادقی به عنوان دستیاران صحنه، محمود حمیدی و رستم حمیدی به عنوان دستیاران تصویر و همچنین محمد بیطرفان و عزیز اسلامی علیرضا عباسپور نیز به عنوان برنامه ریز و دستیار کارگردان در این فیلم مسئولیت دارند.