جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

علاقه مندان موضوعات علمی با رادیو اصفهان همراه می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

برنامه از اتم تا کهکشان رادیو اصفهان

علاقه مندان موضوعات علمی با رادیو اصفهان همراه می شوند


رادیو اصفهان برنامه ای را با نام از اتم تا کهکشان با موضوعات علم و فن تهیه و پخش می کند به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، با توجه به اینکه استان اصفهان یکی از قطب های علمی ایران است و اغلب فعالیت های شاخص علمی در این استان به ثمر می رسد ، رادیو اصفهان برنامه ای را با نام از اتم تا کهکشان برای اطلاع رسانی و افزایش امید در مخاطبان به صورت مجله ای با بخش های مختلف از جمله نجوم ، تغذیه  و بخش گزارش فعالیت های علمی تهیه و پخش می کند. همچنین این برنامه به معرفی نو آوران استانی ، پژوهش های موفق ، نخبگان علمی و انعکاس اخبار همایش ها می پردازد. برنامه از اتم تا کهکشان به مدت 25 دقیقه به تهیه کنندگی و نویسندگی صدیقه رستاقی ، گزارشگر ماجد گودرزی و اجرای سهیل ساعتچیان و زهره رهبری تولید و روزهای زوج ساعت 30 : 19 دقیقه پخش می شود.

برنامه از اتم تا کهکشان رادیو اصفهان

رادیو اصفهان برنامه ای را با نام از اتم تا کهکشان با موضوعات علم و فن تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، با توجه به اینکه استان اصفهان یکی از قطب های علمی ایران است و اغلب فعالیت های شاخص علمی در این استان به ثمر می رسد ، رادیو اصفهان برنامه ای را با نام از اتم تا کهکشان برای اطلاع رسانی و افزایش امید در مخاطبان به صورت مجله ای با بخش های مختلف از جمله نجوم ، تغذیه  و بخش گزارش فعالیت های علمی تهیه و پخش می کند.

همچنین این برنامه به معرفی نو آوران استانی ، پژوهش های موفق ، نخبگان علمی و انعکاس اخبار همایش ها می پردازد.

برنامه از اتم تا کهکشان به مدت 25 دقیقه به تهیه کنندگی و نویسندگی صدیقه رستاقی ، گزارشگر ماجد گودرزی و اجرای سهیل ساعتچیان و زهره رهبری تولید و روزهای زوج ساعت 30 : 19 دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.