جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

طعم شیرین کوچ در رادیو اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


طعم شیرین کوچ در رادیو اصفهان


نمایش رادیویی با عنوان "طعم شیرین کوچ" با موضوع زندگی جهانگیر خان قشقایی در رادیو اصفهان تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان این نمایش رادیویی به مدت 30 دقیقه گوشه ای از امر به معروف و نهی از منکر و برخورد این حکیم بزرگ را با آنان که اشتباهی ازشان سرزده و پس از بازگشت به راه حق از مریدان و جانثاران آن عارف بزرگوار می شدند روایت می کند.
حکیم جهانگیر قشقایی از مجتهدان بزرگ شیعه در دهاقان استان اصفهان متولد شده و در حوزه علمیه اصفهان تحصیل نموده و علاوه بر مقام علمی و فلسفی در متانت، وقار، اخلاق و تقوا نمونه بوده و پس از هجرت به اصفهان تا آخر عمر در لباس عادی خود باقی ماند. حکیم جهانگیرخان قشقایی عالمی جلیل و فاضلی دانا بوده و درعرفان نیز به کمال رسیده بود. این بزرگ مرد بسیار افتاده و فروتن بوده و در فریضه امربه معروف و نهی از منکر بسیار کوشا و به بهترین وجه اینکار را انجام میداد.
کارگردان: محسن دلیران، تهیه کننده: زهرا فدایی، نویسنده: محمدباقر انصاری، تحقیق: مژده غیبی، افکتور : مسعود  نصیریان، صدابردار :علی فضیلت، دستیار تهیه: شهاب الدین باقری دولت آبادی.
بازیگران :حسن جویره، محسن  دلیران، بیژن رافعی، حجت الله نجف پور، جواد سلطانیان، بینش زمانی، محمد رادمهر، مهدی شهداد، جمشید صدری.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.