Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

ضیافت رمضان با یک شهر ضیافت در مرکز اصفهان

ضیافت رمضان با یک شهر ضیافت در مرکز اصفهان


در برنامه یک شهرضیافت با هماهنگی های انجام شده بین دستگاه های مختلف اجرایی و کمک هنرمندان و خیران شاخص و فرهیخته استان وجوه جمع آوری شده در برنامه صرف آزادی زندانی های دیه (جرائم غیر عمد) و کمک به خانواده های زندانی های نیازمند می شود.

یک شهر ضیافت برنامه ای شاد و معارفی است و ضمن اینکه توانسته است در کنار شعارهای اصیل اسلامی به شعارهای مطرح شده در دعاهای ماه رمضان بپردازد مورد استقبال خوب مردم قرار گرفته و در استودیو برنامه حضور هنرمندان صنایع مختلف که خود مددجوی زندان هستند و 30 قفس کبوتر که در هر شب یکی از آن کبوترها آزاد می شوند خودنمایی می کند.

همچنین این برنامه از طریق چند خط تلفن ، سامانه پیامک و شماره حساب با مردم در ارتباط بوده که در سال گذشته مقدمات آزادی 34 نفر به صورت مستقیم و 152 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم شده و امید است امسال این آمار افزایش یابد.

برنامه یک شهر ضیافت به تعداد 30 قسمت و هر قسمت به مدت 75 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی مدنیان ، کارگردان تلویزیونی غلامرضا نریمانی ، نویسنده احمدرضا فیاض بخش ، اجرا محمد امین صادقی و خانم مانیان و مجری بازیگری حسن اکلیلی در سیمای مرکز اصفهان تولید و در ساعت 15: 19 از شبکه اصفهان به صورت زنده پخش می شود.