Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

ضیافت رمضان با یک شهر ضیافت در مرکز اصفهان

در برنامه یک شهرضیافت با هماهنگی های انجام شده بین دستگاه های مختلف اجرایی و کمک هنرمندان و خیران شاخص و فرهیخته استان وجوه جمع آوری شده در برنامه صرف آزادی زندانی های دیه (جرائم غیر عمد) و کمک به خانواده های زندانی های نیازمند می شود.

یک شهر ضیافت برنامه ای شاد و معارفی است و ضمن اینکه توانسته است در کنار شعارهای اصیل اسلامی به شعارهای مطرح شده در دعاهای ماه رمضان بپردازد مورد استقبال خوب مردم قرار گرفته و در استودیو برنامه حضور هنرمندان صنایع مختلف که خود مددجوی زندان هستند و 30 قفس کبوتر که در هر شب یکی از آن کبوترها آزاد می شوند خودنمایی می کند.

همچنین این برنامه از طریق چند خط تلفن ، سامانه پیامک و شماره حساب با مردم در ارتباط بوده که در سال گذشته مقدمات آزادی 34 نفر به صورت مستقیم و 152 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم شده و امید است امسال این آمار افزایش یابد.

برنامه یک شهر ضیافت به تعداد 30 قسمت و هر قسمت به مدت 75 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید مهدی مدنیان ، کارگردان تلویزیونی غلامرضا نریمانی ، نویسنده احمدرضا فیاض بخش ، اجرا محمد امین صادقی و خانم مانیان و مجری بازیگری حسن اکلیلی در سیمای مرکز اصفهان تولید و در ساعت 15: 19 از شبکه اصفهان به صورت زنده پخش می شود.