سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت عید نوروز 98 ویژه برنامه های مختلفی را تهیه و پخش می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

ویژه برنامه های نوروز 98 صداوسیمای مرکزاصفهان

صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت عید نوروز 98 ویژه برنامه های مختلفی را تهیه و پخش می کند


ویژه برنامه های شبکه اصفهان به مناسبت عید نوروز 98

ویژه برنامه های نوروز 98 صداوسیمای مرکزاصفهان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، به مناسبت عید نوروز شبکه اصفهان برنامه های متنوعی را تهیه ، تولید و پخش می کند. از جمله برنامه "نازنوروز" ویژه تحویل سال که از مکان های تاریخی پل خواجو ، میدان امام خمینی(ره) و گلستان شهدای اصفهان به صورت زنده ساعت 20:30 پخش می شود.
همچنین برنامه زنده "نازنوروز" ویژه ایام نوروز به تعداد 17 برنامه به مدت 90 دقیقه"  تولید و هر شب ساعت 20:30 به صورت مستقیم پخش می شود که با بهره گیری از هنرمندان و خوانندگان استان و همچنین آیتم های شاد و جذاب اوقات خوشی را برای بینندگان رقم خواهد زد و برنامه های دیگری نیز با موضوع نوروز و  آغاز سال نو مانند "اصفهان امروز" روزانه در 4 باکس و پخش گزارش هایی از مسافران نوروزی ، فضاهای دیدنی شهر و ستاد اسکان مسافران نوروزی ،"سفرنامه" با معرفی نقاط دیدنی و آداب و رسوم استان به هموطنان گرامی ، "دست چین" که در اماکن تاریخی و تفریحی ضبط می شود و با دعوت از نخبگان استان شامل ورزشکاران ، هنرمندان ، کارآفرینان و خوانندگان به گفتگوی صمیمی با آنها خواهد پرداخت ،"همین حوالی" با رویکرد سفر به روستاهای استان اصفهان و گفتگو با مردم و معرفی آداب و رسوم ، صنایع دستی و ظرفیت های کشاورزی آنها ، "سیمای راهبران " ، "گلچین ستاره چینی" و" زنده رود" از دیگر برنامه هایی هستند که از شبکه اصفهان پخش خواهد شد.
تامین برنامه شبکه اصفهان نیز ویژه برنامه های «رنگین کمان» ، «مستند اصفهان» ، « مستند خارجی» ، «جورواجور» و  سریال و فیلم های سینمایی شاد و جذابی برای ایام نوروز در نظر گرفته و پخش می کند.
رادیو اصفهان نیز با پخش برنامه ای با نام «به استقبال بهار» از 25 اسفند ماه که در دو نوبت صبح و عصر پخش می شود و  تولید ویژه برنامه های مختلفی در تعطیلات نوروز از جمله برنامه ای با نام «بهاراصفهان» به تعداد 40 برنامه و هر برنامه به مدت 120 دقیقه که به صورت زنده با هدف فراهم آوردن لحظات شاد و مفرح برای مخاطبان و اطلاع رسانی به مسافران نوروزی پخش می شود و برنامه های قند و عسل و زالزالک با ساختار ترکیبی نمایش طنز به تعداد هرکدام 15 برنامه و هر برنامه به مدت 30 دقیقه به حال و هوای عید و سال نو می پردازند.
در برنامه بهار اصفهان علاوه بر آیتم های طنز و سرگرم کننده بخش هایی مانند اطلاعات ترافیکی شهر ، معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان و شهرستان های استان ، اطلاع رسانی ستاد اسکان و نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است.
در واحد شعر و موسیقی مرکز اصفهان نیز 3 اثر موسیقی با موضوعات نوروز و بهار در ساختارهای ارکسترال ، پاپ و محلی تهیه و تولید می شود.
برنامه های معاونت فضای مجازی هم در ایام نوروز ، معرفی اماکن گردشگری و دیدنی شهرستان های استان اصفهان ، معرفی اماکن تاریخی و دیدنی کمتر دیده شده شهر اصفهان توسط مردم و مسافران ، اطلاع رسانی به مسافران از طریق پیام رسان ها درباره وضعیت آب و هوا ، اماکن دیدنی ، وضعیت جاده ها ، معرفی برخی از آداب و رسوم مردم اصفهان در ایام نوروز به منظور آشنایی مسافران با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اصفهان و انتشار برخی از کلیپ های شاد و50 گزارش و کلیپ و تیزر می باشد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.